MENÜ" Menü İkonu

Deneyim

BANKACILIK
BİLİŞİM
E-TİCARET
EĞİTİM
EĞLENCE
ENERJİ
FİNANS
GASTRONOMİ
HALKA ARZ
HAVACILIK
İNŞAAT
KÜLTÜR & SANAT
MEDYA & YAYINCILIK
MODA
NÖROPAZARLAMA
OTOMOTİV
PERAKENDE
SAĞLIK
SANAYİ
TARIM
TASARIM
TEKNOLOJİ
TEKSTİL
TURİZM

Müşterilerimiz

Yaptığımız işi her gün biraz daha seviyoruz çünkü inandığımız markalar ile çalışıyoruz.
Alarko Carrier
Armut
atasun optik
Amazon Web Services
AVIS
Bayer
Bepanthol
Bepanthol Baby
BMW
Borusan Otomotiv
Borusan Oto
Borusan Otomotiv Motorsport
Borusan Premium
braun
Çeis
deLonghi
Euler Hermes
fakir
Getac
gittigidiyor
godaddy
Instagram
İTÜ MD
Jaguar
Land Rover
Mavi
Mini
Neolokal
nestle
nesquick
Orkid
purina
Redoxon
Supradyn
Think Neuro
Türk Traktör
Yapı Kredi
Yapı Kredi Faktöring
Yapı Kredi Kültür Sanat
Yapı Kredi Leasing
Yapı Kredi Portföy Yönetimi
Yapı Kredi World
Yapı Kredi Yatırım
Ekibimiz
Ali Taylan Bilik
Ali Taylan Bilik

Adana Anadolu Lisesi’nin ardından İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. İletişim ve Halkla İlişkiler alanına 2000 yılında adım attı. 2006-2012 yılları arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde halkla ilişkiler ve yazım dersleri verdi. 2011 yılında Türkiye’nin ilk nöropazarlama araştırma şirketi ThinkNeuro’nun kurucuları arasında yer aldı. Boğaziçi Üniversitesi’nde halen devam ettiği Bilişsel Bilim yüksek lisans eğitiminde tezini bu yıl sunmaya hazırlanıyor.

Esra Şengülen Ünsür
Esra Şengülen Ünsür

Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi’nde aldığı lisans eğitiminin ardından Galatasaray Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde yüksek lisans eğitimine başladı. Tarih Vakfı, Türkiye Aile Planlaması Derneği gibi farklı alanlarda faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarında görev aldı ve 2000 yılında halkla ilişkiler dünyasına adım attı. İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü'nde yarı zamanlı öğretim üyeliği yapıyor. Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD), Reklam Özdenetim Kurulu (RÖK) üyesi olan Ünsür, İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği İDA’nın yönetim kurulu başkanıdır.

Jüliet Sanosyan Demircioğlu
Jüliet Sanosyan Demircioğlu

Jüliet Sanosyan Demircioğlu 1979 yılında İstanbul'da doğdu. Fazla başarılı bir lise eğitiminin ardından çocukluluk yıllarından beri hayalini kurduğu mesleğine başlayabilmek için İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü'nün tamamladı. İletişim alanında 20 yılı aşkın deneyime sahip. Artı İletişim Yönetimi'nin kurucu ortakları arasında yer alıyor. Jüliet evli ve 2 çocuk annesi.

Selin Süter
Selin Süter

Selin Süter 1975 yılında Bursa'da doğdu. Bursa İnal Ertekin İlköğretim Okulu, Işık Lisesi İlköğretim Okulu, Sankt Georg Avusturya Lisesi'nden sonra Yıldız Üniversitesi İktisat Bölümü'nde lisans eğitimini aldı. Profesyonel hayatında, 20 yılı aşkın sürede çeşitli sektörlerden farklı kurumlarla çalıştı. Artı İletişim Yönetimi'nin kurucu ortakları arasında yer alıyor.

Tulga Pınar
Tulga Pınar

Galatasaray Lisesi’nin ardından Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden mezun oldu. Bir süre aile şirketinde tekstil sektöründe çalıştıktan sonra University of California San Diego’da (UCSD) pazarlama iletişimi alanında eğitim aldı Halkla İlişkiler sektöründe 20 yıla yakın deneyimi bulunuyor. Evli ve bir kız çocuğu sahibi. İngilizce ve Fransızca biliyor.

Abdurrahman Erenler
Abdurrahman Erenler

1988 yılında İstanbul da doğdu. Marmara Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun olduktan sonra sektöre Contactplus ile giriş yaptı. 2.5 seneye yakın Medya İlişkileri danışmanlığı yaptıktan sonra bir süre Kisbu’da Kurumsal İletişim Uzman Yardımcısı olarak çalıştı. Marmara Üniversitesi Reklamcılık bölümünde yüksek lisans yapıyor. Doğa ile ilgili tüm aktivitelere bayılıyor.

Alp Özalp
Alp Özalp

Alp, 1993 yılında İstanbul’da doğdu. 2015 yılında Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olan Alp, okulunu bitirmeden soluğu PR ajanslarında aldı. Haftada 5 gün spor yaparak kendini daha da yormayı ve çalışırken kulaklığından çıkan techno müzik ile ekip arkadaşlarını rahatsız etmekten hoşlanıyor.

Ata Ekse
Ata Ekse

İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nü tamamladıktan sivil toplum alanında çalışmaya başladı. Berlin’den Kars’a, Lizbon’dan Muş’a birçok farklı yerde sosyal değişimin elçilerinden biri olmaya çabaladı. Çatışma Yönetimi üzerine eğitmenlik yaptı. Ardından Kapital Medya’ya geçerek iletişim ve medya sektörüne ilk adımını attı. Brand Week Istanbul, Felis Ödülleri, Digital Age Tech Summit gibi sektörün önde gelen organizasyonlarını yaratan ekibin bir parçası oldu. Bu sırada Bilgi Üniversitesi Pazarlama İletişimi Yüksek Lisansı’nı tamamladı. 2021 yılının başından beri Artı ekibinde görev yapıyor. Ailesini, dostlarını ve kendisiyle beraber kadeh kaldıran herkesi seviyor.

Ayça Recen

1995 İstanbul doğumlu. 2018 yılında Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun oldu. Üniversitede okurken çeşitli firmalarda staj yaptı. İletişim sektörüne girdiği Hill + Knowlton Strategies ardından Artı İletişim’de profesyonel hayatına başladı.

Ayşenur Çakı

1996 İstanbul doğumlu Ayşenur, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Hayali olan bölümden mezun olduktan sonra çeşitli ajanslarda sosyal medya ve içerik üreticisi olarak çalıştı. Gezmeyi, yeni insanlarla tanışmayı ve çokça okumayı seven Ayşenur Haziran 2021’de Artı İletişim ailesine katıldı.

Bahar Türkay
Bahar Türkay

1986 yılında İstanbulda doğdum. Çocuk Gelişimi ve Eğitimi mezunuyum. Kısa süreli öğretmenlik hikayemden sonra kendimi Artı ailesinde buldum. Dünyalar tatlısı bir kızım var. Hayvanları çok seviyorum, kedi aşığıyım.

Behiç Çalışkan
Behiç Çalışkan

1997 yılında İzmir’de doğdu. Ta o zamandan beri kıpır kıpır yerinde duramayan, rekabetçi sporlarla enerjisini atan, bu enerjisini iletişimine de yansıtan biri. Çeşitli yayınevlerinde kitap çevirisi yaptı, EİB’de yaptığı staj sonrası dergi çevirilerinde rol aldı. Yeni serüvenine ise 1 Nisan’da Artı’da başladı.

Betül Günaydın
Betül Günaydın

1995 İstanbul doğumlu Betül, Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Grafik Tasarım bölümünden mezun oldu. Mezuniyetinden sonra reklam ajanslarında ve kurumsal alanda deneyimler kazandı. Şimdi Artı ailesinin yeni üyesi. Bolca okumayı, çokça gezmeyi ve yeni şeyler keşfetmeyi oldukça seven biri.

Ceren Tilbe Parla

1998 yılında İstanbul’da doğdu. Tarhan Koleji’ndeki lise eğitiminin ardından İstanbul Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümüne başladı. Kuzeyi gezme hayaliyle üniversitenin ikinci yılında Estonya’nın başkenti Tallinn’e değişim öğrencisi olarak gitti. Medya takibi, kurumsal iletişim, sosyal medya ve dijital pazarlama gibi alanlarda staj yaptı. Pandemi döneminde yolu Artı ile kesişti ve buradaki staj deneyiminin ardından profesyonel hayata adım attı. Yoga yapmayı, seyahat etmeyi ve tiyatroya gitmeyi çok seviyor.

Deniz Yavuz
Deniz Yavuz
Elif Batu Yener
Elif Batu Yener

Uludağ Üniversitesi Ekonometri Bölümü mezunu olan Elif Batu Yener, uzun yıllar ekonomi ve finans alanında gazetecilik yaptı. "Bir deneyeyim" diye adım attığı PR'a öyle adapte oldu ki gazetecilik yaptığı günleri pek aramıyor. Masanın bu tarafından en sevmediği şey ise gazeteci kökenli PR'cıların sık sık kurduğu "Elbette biliyorum. Ben de gazeteciydim" cümlesi...

Emircan Karataş
Emircan Karataş

Lise eğitimini Tuncay Azaphan Anadolu İletişim Meslek Lisesi’nde Gazetecilik okuyarak tamamlayan Emircan, eğitim hayatına Selçuk Üniversitesi’nde yine Gazetecilik okuyarak devam etti. Staj kariyerini Milliyet Spor bünyesinde lisede sayfa operatörü, üniversitede Beşiktaş muhabirliği yaparak tamamlayan Emircan, Nisan 2017’den bu yana Artı’da çalışıyor.

Emre Özeroğlu
Emre Özeroğlu

Kendimi nasıl anlatsam bilemiyorum… Her pazartesi diyete başlayan ama öğle yemeğinde vazgeçen , uykuyu seven ama seyahat etmeyi daha çok seven, metrobüs aşığı bir genç!

Fatih Tan
Fatih Tan

1987 yılı İstanbul doğumlu. Beykent Üniversitesi Uluslararası 

Lojistik ve Taşımacılık bölümü öğrencisiyken akademik takvimin 

izin verdiği sürelerde Car, Autocar ve Otohaber gibi Türkiye'nin en 

önemli otomobil dergilerinde çalışma fırsatı buldu.

 

Eğitimini tamamladıktan sonra mesleğe Car Dergisi'nde Test Editörü olarak başladı ve Yazı İşleri Müdürü olarak devam etti. Ardından Auto Press Dergisi'ne aynı unvan ile transfer oldu.

 

2018 yılında Türkiye'nin en çok okunan ve en çok internet kullanıcısı trafiğine sahip olan Sözcü Gazetesi'nde Otomotiv Editörü olarak görev aldı. Çocukluk hayali olan "bütün otomobilleri kullanma" isteğine bu görevler döneminde erişme imkanı oldu. 

 

Sosyal medya, fotoğraf ve video çekmek, elektronik müzik ve şehir planlama oyunlarını kapsayan hobileri var.

Fatma Yavuzaslan

1991 yılında Edirne’de doğdu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden 2013 yılında mezun oldu. Öğrencilik yıllarında özel bir kurumda işitme engelli çocuklara yardımcı gözetmenlik yaptı.  Ardından yerel basında çalışmaya başladı. Kadronun küçüklüğü basın toplantıları ve etkinliklere gitmesine olanak sağladı. Bir nevi sektörün içine girdi. Mezuniyetinin ardından bir yıl bir e-ticaret sitesinin stüdyosunda görev aldı. Bu süre halen çalışma hayatının en eğlenceli kısımlarından birini oluşturuyor. 2014’te kariyerine devam edeceği PR sektörüne geçiş yaptı ve lifestyle ağırlıklı alanda görev yaptı. Festivallerden konserlere sergilerden galalara 8/25 mesaisinin koşullarını sektör dışındaki kimselere anlatamadı.  😊 Mottosu ‘Zaman Yarat’. Kahvaltıyı, seyahat etmeyi, gece denize girmeyi kısacası anı yaşamayı seviyor.

 

Furkan Önal
Furkan Önal

1996 İstanbul doğumlu Furkan, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Üniversite eğitimini sürdürürken medya ve iletişim sektöründe çeşitli kurumlarda çalıştı. Stajyer olarak çalışmaya başladığı Artı’da, mezun olduktan sonra profesyonel hayata adım atan Furkan, en ciddi anlarda bile şakalarıyla çevresindekileri güldürebiliyor.    

Gökçe Yasemin Karasulu
Gökçe Yasemin Karasulu

1992 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Gökçe, Mimar Sinan Üniversitesi Grafik ve Tasarım bölümünden mezun oldu. Daha önce sosyal medya ve kitap projelerinde yer aldı. Şimdi de Artı'da yeni bir maceraya atıldı. Mükemmeliyetçi ve lider ruhlu Gökçe hatayı hiç sevmez ve en ufak detayı bile asla atlamaz.

Gökhan Celaloğlu
Gökhan Celaloğlu

Otomobil ve Offroad meraklısı olan Gökhan Topgear, Auto Moto Sport ve OtoStil dergileri’nde Staj ve Editörlük yaptı. Görsel eğitimleri sürerken TV ve YouTube Platformlarına Video Çekimi ve Kurgu konusunda kendini geliştirdi. Otomobil markalarının kurumsal sürecini merak eden ve bu sürece tanıklık etmek isteyen Gökhan İlk PR Deneyimimi Artı’da Yaşıyor.

Hasret Bisi

2008 yılında Çukurova Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü’nü tamamlayan Hasret, Altın Koza Film Festivali kısa filmler kategorisi juri asistanı olarak adım attığı sektörde yine Adana’da radyo sunucusu ve yerel bir televizyon kanalının program departmanında devam etti. Daha sonra Adana’nın sıcağına yenik düşerek, tam tersi bir iklime sahip olan Afyonkarahisar’a yerleşti. Uydudan yayın yapan bir televizyon kanalının program departmanında çeşitli programlar hazırlayıp sundu. 2011 yılında İstanbul’da bir medya grubuna geçiş yaparak İstanbul’a taşındı. Medya grubu içerisinde program departmanının yanı sıra haber sitesinde editörlük görevini üstlendi. Daha sonrasında dublaj sektörü ile tanışarak seslendirme stüdyosunda koordinatörlük deneyimi edindi. 2015 yılında PR sektörüne geçiş yaptı. İletişimin gücüne inanan Hasret, sektörünün çeşitli alanlarında edindiği deneyimi PR alanına entegre ederek çalışmalarına 2021 yılında dahil olduğu ARTI ailesi çatısı altında devam ediyor. Kedisi Nalan’ı, ailesini, arkadaşlarını, çiçeklerini, Kadıköy’ü ve yogayı çok seviyor.

Hayal Erdem
Hayal Erdem

2016 yılında Galatasaray Üniversitesi Siyaset Bilimi bölümünden mezun oldum. Yıllardır kurduğum yurtdışında yaşama hayalimi gerçekleştirmek üzere bir yıllığına Galler’e giderek Cardiff University’de Uluslararası Habercilik alanında yüksek lisans yaptım. Güzel dostluklar biriktirdiğim, yepyeni bir dünya keşfettiğim ve istediğim alanda eğitim gördüğüm dopdolu bir yılın ardından –ve 18 yıllık eğitim hayatımın da artık sona ermesiyle– Türkiye’ye döndüm. Artı İletişim’le hem iş dünyasına hem de halkla ilişkiler alanına giriş yaptım ve buradaki ilk yılımı tamamladım. İş dışındaki zamanlarda en büyük zevkim seyahat planlamak, lezzetli yemekler yemek ve köpeğim Carlos’la vakit geçirmek…

Helen Leahy
Helen Leahy

İngiltere'de Manchester yakınlarında doğan Helen, başlangıçta tesadüfen Türkiye'ye geldi, Rodos'tan Marmaris'e giden bir feribota atladı ve bir hafta boyunca Kaş'a kadar seyahat etti. Bu, ülke ve insanlarıyla ömür boyu sürecek bir aşk ilişkisinin ve turizm alanında çalışan bir kariyerin başlangıcıydı. Helen, birkaç yıl önce Türk vatandaşı oldu ve 2020'nin sonunda Artı'da editör olarak çalışma fırsatı doğduğunda tam bir kariyer değişikliği yaptı.

Irmak Dağ
Irmak Dağ

Irmak, 2014 yılında Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi’nden mezun oldu. Üniversite hayatı boyunca muhabir olarak çalıştıktan sonra kariyerine PR ajansında devam etti. Yaklaşık 3 yıllık ajans tecrübesinin ardından, 2 buçuk yıllığına eğitim için Avustralya’ya taşındı ve orada Leadership & Management eğitimi aldı. Hayvanlara ve doğaya aşık olan Irmak, 10 yıldır hayatına vejetaryen olarak devam ediyor. En büyük tutkularından biri ise doğa ve sokak fotoğrafları çekmek.

İpek Özpulluk

İstanbul’da dünyaya gelen İpek, Yeditepe Üniversitesi Reklam Yönetimi Bölümü’nden 2004 yılında mezun oldu. Sektöre hemen giriş yaparak farklı reklam ajanslarında deneyim kazandı.

Uzun süre Grey İstanbul’da müşteri ilişkilerinde görev aldı ama Ege sevgisi ağır basarak 2011 yılında İzmir’e yerleşti. İzmir’de yaşadığı süre boyunca sosyal medya ve reklam alanlarında kariyerine devam etti. Kısa zaman önce Artı İletişim ile yolları kesişti ve Temmuz 2021 yılında İstanbul’a dönüş yaparak Artı ailesine katıldı.

 

Kerem Bayramer
Kerem Bayramer

1994 İzmir doğumluyum. İzmir Amerikan Koleji’ni bitirdikten sonra eğitim hayatıma İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi ve Finans bölümünde devam ettim. Muhasebe, müşteri ilişkileri yönetimi ve pazarlama gibi alanlarda tecrübe edindikten sonra 2020 yılının Ağustos ayında Artı İletişim ile tanıştım ve halkla ilişkiler dünyasına giriş yaptım. İş dışındaki zamanlarda, en büyük tutkularım olan müzik, yemek ve otomobil merakımı dizginleyen etkinliklere katılmayı seviyorum. Bir hayvansever olarak, bayılarak yaptığım köpek gezdiriciliği görevimi 2019 yılından beri devam ettiriyorum.

Kerem Nasipoğlu
Kerem Nasipoğlu

Jeofizik Mühendisliğini bitirip bir süre inşaat sektöründe çalıştı fakat bu hayatın kendisine göre olmadığına karar verip tutkusu olan fotoğrafçılık ve içerik üreticiliğine yoğunlaşmaya karar verdi. Bournemouth Üniversitesinde yüksek öğrenimini tamamlayıp Londra’ya yerleşti ve orda bir süre fotoğrafçılık yaptı. İstanbul’a dönüp Yandex, Skroutz, Interesting Engineering gibi şirketlerde içerik üretti.  Amatör olarak astronomi, kimya, tarih ve kahve ile ilgileniyor. Gözüne çarpan gündelik detayları fotoğraflamaktan garip bir zevk alıyor.

Kerem Övet
Kerem Övet

Alman Lisesi’ni bitirdikten sonra Sabancı Üniversitesi Sosyal ve Politik Bilimler bölümünden mezun oldum. Üniversite yıllarımda televizyonculuk, reklamcılık, iletişim ve hukuk gibi çeşitli alanlarda stajlar yaptım. Akademik ve kurumsal bir kariyerin arasında fazlasıyla kaldığım bir noktada, kendimi Leiden Üniversitesi’nden aldığım başarı bursu sonucu Hollanda’nın Lahey kentinde Kriz ve Güvenlik Yönetimi alanında yüksek lisans yaparken buldum. Bu süreçte uluslararası dergilerde Güvenlik Çalışmaları alanında iki akademik makale yayınladım. Türkiye’ye döndükten sonra uzun zamandır hobi olarak sürdürdüğüm spor ve kültür-sanat alanındaki sosyal medya çalışmalarımı profesyonelleştirdim. 2020 yılının Ağustos ayında Artı İletişim’le tanıştım ve halkla ilişkiler ajansı sahibi bir babanın oğlu olarak ben de bu aileye katıldım. İş dışındaki zamanlarda en büyük zevkim basketbol ve voleybol maçlarını takip etmek ve fırsat buldukça dünyayı gezmek…

Lusi Çoturoğlu
Lusi Çoturoğlu

Kahkaha atmak ve gözyaşı dökmek arasındaki sınırda devamlı gidip gelen…

Ruh hali inişli, çıkışlı…

Her sene ‘ ben bu tango kursuna gideceğim’ deyip bir türlü gidemeyen…

Küpesiz ve göz kalemsiz sokağa adım atmayan…

Elinden geldiğince finansçı…

Çokça, her derde deva olmaya çalışan ama bir türlü 17 yaş ruhundan anlayamayan ergen annesi…

Mehmet İhsan Özcan
Mehmet İhsan Özcan
Mehveş Güler
Mehveş Güler

1981 Sivas doğumluyum. Ankara Gazi Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema Bölümü’nden mezun olduktan sonra dizi setleri ve yapım şirketlerinde çalıştım.  2009 yılında PR sektörüne adım attım ve 2012 yılından beri de Artı ailesinin bir üyesiyim. Dizi ve film maratonları yapmayı, Türk edebiyatını, filleri, zeytinyağlı yemekleri ve şerbetli tatlıları seviyorum. Evli ve bir kedi annesiyim.

Melih Güler
Melih Güler

Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladı. İlk deneyimini Borusan Otomotiv’de staj yaparak kazandı. Sektörün dinamizminin kendisini zinde tuttuğuna inanıyor ve bu yüzden işini çok seviyor. En büyük hayali şehir hayatından uzaklaşıp doğayla iç içe bir yaşam süreceği aile çiftliğini kurmak.

Melis Ünsal
Melis Ünsal

1987 yılında İstanbul’da doğdu. İş hayatının çoğunda editör, çevirmen ve kısa bir süre çocuk kitapları yazarı olarak çalıştıktan sonra Artı ile birlikte halka ilişkilere adım attı. Bir Ravenclaw olan Melis, kitap okumayı, kedileri, fotoğraf çektirmemeyi, örgü örmeyi ve boks yapmayı sever.

Meral Gemici
Meral Gemici

İstanbul'da doğdu. Ege Üniversitesi'nde Radyo Televizyon ve Sinema eğitimi aldı ve beş yıl İzmir'de yaşadı. 2007 yılında televizyonda yapım asistanı olarak başladığı iletişim alanındaki kariyerine, internet gazeteciliği ve editörlükle devam etti. Halihazırda Artı ailesinde halkla ilişkiler görev tanımıyla kendi iletişim serüvenine devam ediyor. Yaşam boyu eğitime inanıyor, İstanbul Üniversitesi'nde başladığı uzaktan Sosyoloji eğitimini tamamlamayı hedefliyor. Edebiyat, kültür sanat ve kelimelere özel ilgi duyuyor, yüzmeye bayılıyor. Genel olarak anlamaya çalışıyor.

Pelin Arslan
Pelin Arslan

İletişim danışmanlığı alanında ilk adımını Artı’da atan Pelin, Galatasaray Üniversitesi’nden mezun olur olmaz 2016 yılının bir Haziran gününde Artı ailesine katıldı. Olacaklardan habersiz bir şekilde başladığı o ilk günün ardından geçen yıllara binlerce mail, onlarca toplantı, yüzlerce güzel anı sığdırdı ve halen deneyim biriktirmeye de devam ediyor. Yeri geldiğinde satın alma, finans, etkinlik yönetimi, her türlü ozalit & baskı işlerine de  kendini bulaştıran bukalemun PR’cı olarak yoluna devam ediyor.

Seren Aybaş
Seren Aybaş

1989 yılında doğdu. İstanbul Bilgi üniversitesi Siyaset Bilimi mezunu. Mezuniyetin ardından çalışmaya başladığı firmada pazarlama ve etkinlik alanında deneyim edindikten sonra, satış departmanına geçerek Ortadoğu ve Karayipler’de yaşama fırsatı buldu. Ardından İstanbul ofisine dönerek etkinlik alanında kariyerine devam etti. Bu süre zarfında yaklaşık 20 farklı ülkede etkinlik düzenledi. 2017 yılında Hollanda’ya taşınıp 3 yıl boyunca global firmaların müşteri ilişkileri yönetimi ve kurumsal iletişim departmanlarında görev aldıktan sonra Eylül 2020’de Türkiye’ye kesin dönüş yaptı ve şubat ayında Artı ailesine katıldı.

Simay Yıldız
Simay Yıldız

Yakın arkadaşlarının “Zim” diye seslendiği Simay, astrolojiye inananlara oğlak burcu olduğunu belirtmeden geçmiyor; hatta David Bowie, Elvis Presley ve Stephen Hawking’le aynı gün doğduğu için herkese hava atıyor. Hatta Aşkın (500) Günü filminde Tom ve Summer da onun doğum gününde tanışıyor. Simay, Özel Eyüboğlu Koleji’ni tamamladıktan sonra ABD’nin Philadelphia şehrindeki University of the Arts’ta ‘Dijital Gazetecilik’ okudu. ABD’de yönetmen asistanlığı ve müzik yazarlığıyla başlayan iş hayatı İstanbul’da, 2013 yılından bu yana da Artı’da devam ediyor. Kitap ve unicorn denince akla ilk gelen isim olan Simay’ın sevdiği diğer şeyler arasında dipnotları ve teşekkür notlarını okumak, yağmurda dans etmek, örgü örmek, kendi kafasının içinde yaşamak ve yeni şeyler öğrenmek var. Kitap okumak için bütün gece uyanık kaldığı çok olur ve olur olmadık zamanlarda birden şarkı söylemeye başlayabilir.

Simin Yıldız
Simin Yıldız

İstanbul Bilgi Üniversitesi, Fotoğraf ve Video Bölümünü tam burslu tamamlayan Simin, Artı ailesinde katılmadan önce GPOD’da fotoğrafçı ve videographer, Filim İşleri’nde Motion Graphics Designer olarak görev yaptı. Nike ve Harvey Nichols gibi markaların projelerinde de görev alan Simin, bir gün minyatür domuz sahibi olma hayalleri kuruyor ve ünlü pizza hamuru tarifini hiç kimseyle paylaşmıyor.

Şahika Ferah Algan
Şahika Ferah Algan

İzmir Atatürk Lisesi ve İTÜ İmalat Mühendisliği’nde pek sayısal eğitim hayatı boyunca kendini mümkün olduğunca sosyal kulüp ve faaliyetlere attı. 2014’te mezun olduktan sonra mühendislik kariyerine giriş yapsa da kendisi için doğru yolun iletişimden geçtiğini fark edip, bu yolda ilk adımını Artı’da attı. 2015’ten beri Artı’da çalışan ve bir yandan Bilgi Üniversitesi’nde Pazarlama İletişimi Master’ını tamamlayan Şahika, akademik serüveninin sonlandığını söylese de sürekli yeni bir şeyler öğrenmenin yollarını arıyor.

Talar Aşciyan
Talar Aşciyan

1972 İstanbul doğumluyum. Uzun süren aranın ardından 2015 yılından beri Artı’dayım. Sakin, uyumlu, pozitif ve konuşmaktan çok dinlemeyi seven bir kişiliğe sahibim. Dünya yakışıklısı bir oğlum ve dünya tatlısı bir kızım var. 

Yağız Elmastaşoğlu
Yağız Elmastaşoğlu

İzmir’de doğdu ve büyüdü. Bilkent Üniversitesi & HEC Management School Liege’den mezun olduktan sonra Belçika’da oyunculuk eğitimi aldı. İstanbul’a dönmesinin ardından hem PR ve hem de sahne sanatları alanlarında çalışmalarına devam etti. 1 yılı aşkındır Artı İletişim Yönetimi bünyesinde kariyerini sürdürüyor.

Tuba Pınar
Tuba Pınar

İstanbul'da dünyaya gelen Tuba, Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği eğitimi sonrasında iş yaşamına Visitur seyahat acentasında planlama ve event organizatörü olarak başladı. Sonrasında kader onu tekstil imalatı ve ihracatı yapan aile şirketlerine taşıdı. Kişisel gelişime olan merakı yaşam koçu olmasını da sağladı. Ardından tecrübelerini birleştirebileceği halkla ilişkiler sektörüne geçen Tuba, 2008 yılında Artı’da çalışmaya başladı. Hayatı dolu dolu yaşamayı seven, kışları kayak, yazları deniz sporları ve her daim felsefe ile hayatını renklendiren Tuba seyahat yapmaktan, yeni insanlar ve hayatlar tanımaktan keyif alıyor. Doğa, edebiyat ve müzik tutkunu olan Tuba, işten arta kalan zamanlarını ise en sevdiği çizgi film kahramanı Heidi'yi andıran kızı Derin Okyanus ile geçiriyor.

Kariyer

Bizimle çalışmak ister misiniz?

BAŞVURUNUZU YAPIN

İletişim

Adres

Nisbetiye Mah.

Nisbetiye Cad.

No:24 D:5 

Levent - Beşiktaş

İstanbul - TÜRKİYE