MENÜ" Menü İkonu
MENÜ" Menü İkonu

Deneyim

BANKACILIK
BİLİŞİM
E-TİCARET
EĞİTİM
EĞLENCE
ENERJİ
FİNANS
GASTRONOMİ
HALKA ARZ
HAVACILIK
İNŞAAT
KÜLTÜR & SANAT
MEDYA & YAYINCILIK
MODA
NÖROPAZARLAMA
OTOMOTİV
PERAKENDE
SAĞLIK
SANAYİ
TARIM
TASARIM
TEKNOLOJİ
TEKSTİL
TURİZM

Müşterilerimiz

Yaptığımız işi her gün biraz daha seviyoruz çünkü inandığımız markalar ile çalışıyoruz.
Alarko Carrier
Armut
atasun optik
Amazon Web Services
Bayer
BMW
Borusan Otomotiv
Borusan Oto
Borusan Otomotiv Motorsport
Borusan Premium
Çeis
Getac
Instagram
İTÜ MD
Jaguar
Land Rover
Mavi
Mini
Neolokal
nestle
nesquick
Orkid
purina
Think Neuro
Türk Traktör
Yapı Kredi
Yapı Kredi Faktöring
Yapı Kredi Kültür Sanat
Yapı Kredi Leasing
Yapı Kredi Portföy Yönetimi
Yapı Kredi World
Yapı Kredi Yatırım
Ekibimiz
Ali Taylan Bilik
Ali Taylan Bilik

Adana Anadolu Lisesi’nin ardından İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. İletişim ve Halkla İlişkiler alanına 2000 yılında adım attı. 2006-2012 yılları arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde halkla ilişkiler ve yazım dersleri verdi. 2011 yılında Türkiye’nin ilk nöropazarlama araştırma şirketi ThinkNeuro’nun kurucuları arasında yer aldı. Boğaziçi Üniversitesi’nde halen devam ettiği Bilişsel Bilim yüksek lisans eğitiminde tezini bu yıl sunmaya hazırlanıyor.

Esra Şengülen Ünsür
Esra Şengülen Ünsür

Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi’nde aldığı lisans eğitiminin ardından Galatasaray Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde yüksek lisans eğitimine başladı. Tarih Vakfı, Türkiye Aile Planlaması Derneği gibi farklı alanlarda faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarında görev aldı ve 2000 yılında halkla ilişkiler sektörüne adım attı. Teknolojide Kadın Derneği (WTech), Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) ve Reklam Özdenetim Kurulu (RÖK) üyesidir.

Jüliet Sanosyan Demircioğlu
Jüliet Sanosyan Demircioğlu

Jüliet Sanosyan Demircioğlu 1979 yılında İstanbul'da doğdu. Fazla başarılı bir lise eğitiminin ardından çocukluluk yıllarından beri hayalini kurduğu mesleğine başlayabilmek için İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü'nün tamamladı. İletişim alanında 20 yılı aşkın deneyime sahip. Artı İletişim Yönetimi'nin kurucu ortakları arasında yer alıyor. Jüliet evli ve 2 çocuk annesi.

Selin Süter
Selin Süter

Selin Süter 1975 yılında Bursa'da doğdu. Bursa İnal Ertekin İlköğretim Okulu, Işık Lisesi İlköğretim Okulu, Sankt Georg Avusturya Lisesi'nden sonra Yıldız Üniversitesi İktisat Bölümü'nde lisans eğitimini aldı. Profesyonel hayatında, 20 yılı aşkın sürede çeşitli sektörlerden farklı kurumlarla çalıştı. Artı İletişim Yönetimi'nin kurucu ortakları arasında yer alıyor.

Tulga Pınar
Tulga Pınar

Galatasaray Lisesi’nin ardından Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden mezun oldu. Bir süre aile şirketinde tekstil sektöründe çalıştıktan sonra University of California San Diego’da (UCSD) pazarlama iletişimi alanında eğitim aldı Halkla İlişkiler sektöründe 20 yıla yakın deneyimi bulunuyor. Evli ve bir kız çocuğu sahibi. İngilizce ve Fransızca biliyor.

Ayça Recen

1995 İstanbul doğumlu. 2018 yılında Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun oldu. Üniversitede okurken çeşitli firmalarda staj yaptı. İletişim sektörüne girdiği Hill + Knowlton Strategies ardından Artı İletişim’de profesyonel hayatına başladı.

Bahar Türkay
Bahar Türkay

1986 yılında İstanbulda doğdum. Çocuk Gelişimi ve Eğitimi mezunuyum. Kısa süreli öğretmenlik hikayemden sonra kendimi Artı ailesinde buldum. Dünyalar tatlısı bir kızım var. Hayvanları çok seviyorum, kedi aşığıyım.

Behiç Çalışkan
Behiç Çalışkan

1997 yılında İzmir’de doğdu. Ta o zamandan beri kıpır kıpır yerinde duramayan, rekabetçi sporlarla enerjisini atan, bu enerjisini iletişimine de yansıtan biri. Çeşitli yayınevlerinde kitap çevirisi yaptı, EİB’de yaptığı staj sonrası dergi çevirilerinde rol aldı. Yeni serüvenine ise 1 Nisan’da Artı’da başladı.

Berke Yalçın

1994 yılında Kadıköy’de doğdu. 2019 yılında Kocaeli Üniversitesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olmadan önce MediaCat’de Etkinlik Yönetimi Stajyeri ve Seyir Mobil’de Kurumsal İletişim&Reklam Uzmanı olarak kariyerine tecrübeler kazandırdı. Mezun olduktan sonra da Abalıoğlu Lezita Gıda’da Operasyon ve İletişim Uzmanı olarak görev yaptı. Mart 2022’de de Artı İletişim ailesine dahil oldu. İş dışında kültürel faaliyetlere katılmak, dizi izlemek ve video oyunlarıyla ilgilenmek en büyük hobilerinden.

Betül Günaydın
Betül Günaydın

1995 İstanbul doğumlu Betül, Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Grafik Tasarım bölümünden mezun oldu. Mezuniyetinden sonra reklam ajanslarında ve kurumsal alanda deneyimler kazandı. Şimdi Artı ailesinin yeni üyesi. Bolca okumayı, çokça gezmeyi ve yeni şeyler keşfetmeyi oldukça seven biri.

Beyza Koca

1997 yılında İstanbul’da doğdu. Mef lisesinden mezun olduktan sonra Bahçeşehir Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümüne girdi. Bölümde okurken aynı zamanda Reklamcılık bölümüyle yandal programını bitirdi. Üniversite döneminde tiyatro kulübü başta olmak üzere birçok alanda aktif rol aldı. Alt dönemlerden okula yeni başlayan öğrencilere mentörlük yaptı. Bir dönem Berlin’de International Applied Science School’da okudu. Gezmeyi, gülmeyi, eğlenmeyi çok seviyor. Her fırsatta soluğu sokakta, tiyatro oyunlarında, müzikallerde ve konserlerde alıyor. Evi otel gibi kullanmayı sevenler kulübü asil üyelerinden :))

Ceren Şenel

2002 yılında Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi'nden mezun oldu. Kültür ve sanat dünyasıyla tanışmasını sağlayan galeri ve müzayede evi deneyimleri sırasında farklı dergilere yazılar yazdı. 2016’da İKSV’nin düzenlediği İstanbul Tasarım Bienali’nin editörlüğünü üstlendi. Ardından PR dünyasına geçerek ödüllü dijital iletişim projelerini yürüttü. Uzun bir süre freelance olarak editörlük yapan Ceren, Nisan 2022’de Artı ailesine katıldı.

Dilara Yüksel

1995 yılında doğan Dilara, küçüklüğünden beri gazeteci olmak istiyordu. Konuşmayı çok seven Dilara İstanbul Üniversitesi Gazetecilik Bölümünden mezun olduktan sonra Kanada’ya gitti. 1 yılı aşkın süre Vancouver’da dil eğitimi aldı. Döndüğünde ise PR ajanslarında çalışmaya başladı. 2022 yılı itibariyle Artı ailesine katıldı. Kedisi Badem’i çok seven Dilara sevdikleriyle yeni yerler keşfetmekten çok zevk alıyor.

Ecem Kavi

1997 yılı İstanbul doğumlu Ecem, Kocaeli Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. Mezun olduktan sonra çeşitli ajanslarda iş deneyimi kazandı. Moda dergileri okumayı, öykü yazmayı ve pembe rengini çok seven Ecem Aralık 2021’de Artı ailesine katıldı.

Elif Batu Yener
Elif Batu Yener

Uludağ Üniversitesi Ekonometri Bölümü mezunu olan Elif Batu Yener, uzun yıllar ekonomi ve finans alanında gazetecilik yaptı. "Bir deneyeyim" diye adım attığı PR'a öyle adapte oldu ki gazetecilik yaptığı günleri pek aramıyor. Masanın bu tarafından en sevmediği şey ise gazeteci kökenli PR'cıların sık sık kurduğu "Elbette biliyorum. Ben de gazeteciydim" cümlesi...

Emircan Karataş
Emircan Karataş

Lise eğitimini Tuncay Azaphan Anadolu İletişim Meslek Lisesi’nde Gazetecilik okuyarak tamamlayan Emircan, eğitim hayatına Selçuk Üniversitesi’nde yine Gazetecilik okuyarak devam etti. Staj kariyerini Milliyet Spor bünyesinde lisede sayfa operatörü, üniversitede Beşiktaş muhabirliği yaparak tamamlayan Emircan, Nisan 2017’den bu yana Artı’da çalışıyor.

Ertuğrul Teber

2018 Ocak ayı itibari ile birden çok müzik yapım, video klip ve belgesel projelerinin prodüksiyon ve post prodüksiyon aşamalarında görev aldı. Bağımsız olarak kurduğu ekibi ile çeşitli müzik yapım şirketleri adına Muzikplay ve Netd platformlarında yayınlanan 9 Adet Resmi Video klipin Yönetmenliğini üstlendi.

 

2019 Yılında kurumsal hayata adım atarak İstanbul merkezli bir Dijital Ajans bünyesinde Videographer ünvanı ile Dijital Reklamcılık sektörüne giriş yaptı, Mart 2020- Ocak 2022 tarihleri arasında farklı bir dijital ajansla yolları kesişerek Acun Medya, TIMS, TAFF gibi bir çok yerli yapım projelerinin dijital içeriklerinin video editörlüğü görevini üstlendi. 2022 itibariyle Artı İletişim Yönetimi' bünyesine katıldı.

Fatih Tan
Fatih Tan

1987 yılı İstanbul doğumlu. Beykent Üniversitesi Uluslararası 

Lojistik ve Taşımacılık bölümü öğrencisiyken akademik takvimin 

izin verdiği sürelerde Car, Autocar ve Otohaber gibi Türkiye'nin en 

önemli otomobil dergilerinde çalışma fırsatı buldu.

 

Eğitimini tamamladıktan sonra mesleğe Car Dergisi'nde Test Editörü olarak başladı ve Yazı İşleri Müdürü olarak devam etti. Ardından Auto Press Dergisi'ne aynı unvan ile transfer oldu.

 

2018 yılında Türkiye'nin en çok okunan ve en çok internet kullanıcısı trafiğine sahip olan Sözcü Gazetesi'nde Otomotiv Editörü olarak görev aldı. Çocukluk hayali olan "bütün otomobilleri kullanma" isteğine bu görevler döneminde erişme imkanı oldu. 

 

Sosyal medya, fotoğraf ve video çekmek, elektronik müzik ve şehir planlama oyunlarını kapsayan hobileri var.

Fatma Yavuzaslan

1991 yılında Edirne’de doğdu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden 2013 yılında mezun oldu. Öğrencilik yıllarında özel bir kurumda işitme engelli çocuklara yardımcı gözetmenlik yaptı.  Ardından yerel basında çalışmaya başladı. Kadronun küçüklüğü basın toplantıları ve etkinliklere gitmesine olanak sağladı. Bir nevi sektörün içine girdi. Mezuniyetinin ardından bir yıl bir e-ticaret sitesinin stüdyosunda görev aldı. Bu süre halen çalışma hayatının en eğlenceli kısımlarından birini oluşturuyor. 2014’te kariyerine devam edeceği PR sektörüne geçiş yaptı ve lifestyle ağırlıklı alanda görev yaptı. Festivallerden konserlere sergilerden galalara 8/25 mesaisinin koşullarını sektör dışındaki kimselere anlatamadı.  😊 Mottosu ‘Zaman Yarat’. Kahvaltıyı, seyahat etmeyi, gece denize girmeyi kısacası anı yaşamayı seviyor.

 

Gökhan Celaloğlu
Gökhan Celaloğlu

Otomobil ve Offroad meraklısı olan Gökhan Topgear, Auto Moto Sport ve OtoStil dergileri’nde Staj ve Editörlük yaptı. Görsel eğitimleri sürerken TV ve YouTube Platformlarına Video Çekimi ve Kurgu konusunda kendini geliştirdi. Otomobil markalarının kurumsal sürecini merak eden ve bu sürece tanıklık etmek isteyen Gökhan İlk PR Deneyimimi Artı’da Yaşıyor.

Helen Leahy
Helen Leahy

İngiltere'de Manchester yakınlarında doğan Helen, başlangıçta tesadüfen Türkiye'ye geldi, Rodos'tan Marmaris'e giden bir feribota atladı ve bir hafta boyunca Kaş'a kadar seyahat etti. Bu, ülke ve insanlarıyla ömür boyu sürecek bir aşk ilişkisinin ve turizm alanında çalışan bir kariyerin başlangıcıydı. Helen, birkaç yıl önce Türk vatandaşı oldu ve 2020'nin sonunda Artı'da editör olarak çalışma fırsatı doğduğunda tam bir kariyer değişikliği yaptı.

Hülya Uluhan

İstanbul’da dünyaya gelen Hülya, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra yüksek lisansını Bahçeşehir Üniversitesi MBA alanında tamamladı. Mezuniyetinin ardından medya yapım ajansında başladığı kariyerine medya takip sektöründe farklı departmanlarda yönetici kademesinde devam etti. Uzun yıllar aynı sektörde çalışmasının ardından çok istediği iletişim dünyasına Artı ailesiyle merhaba dedi. Şu sıralar devam ettiği İstanbul Üniversitesi Marka İletişimi bölümün bitirmek konusunda umudunu asla kaybetmeyen Hülya, uzak-yakın, kısa-uzun ayırt etmeden her türlü seyahati, yeni lezzetler tatmayı ve yüzmeyi çok seviyor. Her şeyden çok sevdiği bir kızı ve bir oğlu olan Hülya kuzularım dediği çocuklarıyla ailece vakit geçirmeye bayılıyor.

Irmak Dağ
Irmak Dağ

Irmak, 2014 yılında Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi’nden mezun oldu. Üniversite hayatı boyunca muhabir olarak çalıştıktan sonra kariyerine PR ajansında devam etti. Yaklaşık 3 yıllık ajans tecrübesinin ardından, 2 buçuk yıllığına eğitim için Avustralya’ya taşındı ve orada Leadership & Management eğitimi aldı. Hayvanlara ve doğaya aşık olan Irmak, 10 yıldır hayatına vejetaryen olarak devam ediyor. En büyük tutkularından biri ise doğa ve sokak fotoğrafları çekmek.

İpek Özpulluk

İstanbul’da dünyaya gelen İpek, Yeditepe Üniversitesi Reklam Yönetimi Bölümü’nden 2004 yılında mezun oldu. Sektöre hemen giriş yaparak farklı reklam ajanslarında deneyim kazandı.

Uzun süre Grey İstanbul’da müşteri ilişkilerinde görev aldı ama Ege sevgisi ağır basarak 2011 yılında İzmir’e yerleşti. İzmir’de yaşadığı süre boyunca sosyal medya ve reklam alanlarında kariyerine devam etti. Kısa zaman önce Artı İletişim ile yolları kesişti ve Temmuz 2021 yılında İstanbul’a dönüş yaparak Artı ailesine katıldı.

 

Kaan Ege Karse

1995 yılında Bodrum’da doğan Ege, yeni ve farklı deneyimleri seven biri. Darüşşafaka ve Özel İzmir Amerikan Koleji’nde geçen eğitim hayatını Beykent Üniversitesi ile tamamlamasının ardından çeşitli sektör ve firmalarda çalışarak ait olduğu yeri aradı. Arayışı sırasında birkaç talihsizlikle karşılaşmış olsa da, bu yol onu Artı ailesi ile tanıştırdığı için çok mutlu. Hobileri arasında ilk sırada havacılık, su sporları ve bilgisayar oyunları geliyor.

Kerem Nasipoğlu
Kerem Nasipoğlu

Jeofizik Mühendisliğini bitirip bir süre inşaat sektöründe çalıştı fakat bu hayatın kendisine göre olmadığına karar verip tutkusu olan fotoğrafçılık ve içerik üreticiliğine yoğunlaşmaya karar verdi. Bournemouth Üniversitesinde yüksek öğrenimini tamamlayıp Londra’ya yerleşti ve orda bir süre fotoğrafçılık yaptı. İstanbul’a dönüp Yandex, Skroutz, Interesting Engineering gibi şirketlerde içerik üretti.  Amatör olarak astronomi, kimya, tarih ve kahve ile ilgileniyor. Gözüne çarpan gündelik detayları fotoğraflamaktan garip bir zevk alıyor.

Kerem Övet
Kerem Övet

Alman Lisesi’ni bitirdikten sonra Sabancı Üniversitesi Sosyal ve Politik Bilimler bölümünden mezun oldum. Üniversite yıllarımda televizyonculuk, reklamcılık, iletişim ve hukuk gibi çeşitli alanlarda stajlar yaptım. Akademik ve kurumsal bir kariyerin arasında fazlasıyla kaldığım bir noktada, kendimi Leiden Üniversitesi’nden aldığım başarı bursu sonucu Hollanda’nın Lahey kentinde Kriz ve Güvenlik Yönetimi alanında yüksek lisans yaparken buldum. Bu süreçte uluslararası dergilerde Güvenlik Çalışmaları alanında iki akademik makale yayınladım. Türkiye’ye döndükten sonra uzun zamandır hobi olarak sürdürdüğüm spor ve kültür-sanat alanındaki sosyal medya çalışmalarımı profesyonelleştirdim. 2020 yılının Ağustos ayında Artı İletişim’le tanıştım ve halkla ilişkiler ajansı sahibi bir babanın oğlu olarak ben de bu aileye katıldım. İş dışındaki zamanlarda en büyük zevkim basketbol ve voleybol maçlarını takip etmek ve fırsat buldukça dünyayı gezmek…

Lusi Çoturoğlu
Lusi Çoturoğlu

Kahkaha atmak ve gözyaşı dökmek arasındaki sınırda devamlı gidip gelen…

Ruh hali inişli, çıkışlı…

Her sene ‘ ben bu tango kursuna gideceğim’ deyip bir türlü gidemeyen…

Küpesiz ve göz kalemsiz sokağa adım atmayan…

Elinden geldiğince finansçı…

Çokça, her derde deva olmaya çalışan ama bir türlü 20 yaş ruhundan anlayamayan ergen annesi…

Mehmet Bediroğlu

1994 yılında Gaziantep’te doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde lisans, Galatasaray Üniversitesi’nde İletişim Stratejileri ve Halkla İlişkiler bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Dört yıl boyunca medyada muhabir ve editör olarak çalıştıktan sonra sivil toplum alanına geçti. AÇEV’de kurumsal iletişim alanında kazandığı deneyimin ardından Artı İletişim bünyesine katıldı.

Mehmet İhsan Özcan
Mehmet İhsan Özcan
Mehveş Güler
Mehveş Erdoğan

1981 Sivas doğumluyum. Ankara Gazi Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema Bölümü’nden mezun olduktan sonra dizi setleri ve yapım şirketlerinde çalıştım.  2009 yılında PR sektörüne adım attım ve 2012 yılından beri de Artı ailesinin bir üyesiyim. Dizi ve film maratonları yapmayı, Türk edebiyatını, filleri, zeytinyağlı yemekleri ve şerbetli tatlıları seviyorum. Evli ve bir kedi annesiyim.

Melis Ünsal
Melis Ünsal

1987 yılında İstanbul’da doğdu. İş hayatının çoğunda editör, çevirmen ve kısa bir süre çocuk kitapları yazarı olarak çalıştıktan sonra Artı ile birlikte halka ilişkilere adım attı. Bir Ravenclaw olan Melis, kitap okumayı, kedileri, fotoğraf çektirmemeyi, örgü örmeyi ve boks yapmayı sever.

Meral Gemici
Meral Gemici

İstanbul'da doğdu. Ege Üniversitesi'nde Radyo Televizyon ve Sinema eğitimi aldı ve beş yıl İzmir'de yaşadı. 2007 yılında televizyonda yapım asistanı olarak başladığı iletişim alanındaki kariyerine, internet gazeteciliği ve editörlükle devam etti. Halihazırda Artı ailesinde halkla ilişkiler görev tanımıyla kendi iletişim serüvenine devam ediyor. Yaşam boyu eğitime inanıyor, İstanbul Üniversitesi'nde başladığı uzaktan Sosyoloji eğitimini tamamlamayı hedefliyor. Edebiyat, kültür sanat ve kelimelere özel ilgi duyuyor, yüzmeye bayılıyor. Genel olarak anlamaya çalışıyor.

Mert Keküç

1992 yılında İstanbul’da doğdu. Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden 2016 yılında mezun oldu. Mezuniyetin ardından farklı ajanslarda özellikle lifestyle ağırlıklı olarak çalıştı. 2014’ten bu yana yeni nesil kahvecilik sektörünü takip ediyor. Güney Amerika ve Asya kahveleri favorileri arasında yer alıyor. V60, kalita wave, chemex, french press evde bulunan bazı demleme ekipmanları arasında...

Pelin Arslan
Pelin Arslan

İletişim danışmanlığı alanında ilk adımını Artı’da atan Pelin, Galatasaray Üniversitesi’nden mezun olur olmaz 2016 yılının bir Haziran gününde Artı ailesine katıldı. Olacaklardan habersiz bir şekilde başladığı o ilk günün ardından geçen yıllara binlerce mail, onlarca toplantı, yüzlerce güzel anı sığdırdı ve halen deneyim biriktirmeye de devam ediyor. Yeri geldiğinde satın alma, finans, etkinlik yönetimi, her türlü ozalit & baskı işlerine de  kendini bulaştıran bukalemun PR’cı olarak yoluna devam ediyor.

Sercan Sapanatan

1985 yılında İstanbul’da doğdu. Üniversite eğitimini Macaristan’ın Budapeşte şehrinde tamamladıktan sonra İstanbul’a dönüş yaptı. Çocukluk hayali olan spor muhabirliği için Doğan Haber Ajansı’nda (DHA) 2013 yılında çalışmaya başladı. Haber şansını kullanarak kısa sürede A Milli Takım Futbol muhabiri oldu. Spor’da birçok uluslararası organizasyonda haber peşinde koşmasının yanı sıra DHA'da spor dış haber baş editörlüğü de yaptı. 6 yıllık spor muhabirliği sonucu fazlaca yorulduğu için farklı bir deneyim aramalarının ardından 2019 yılından itibaren iletişim sektörüne giriş yaptı. 2022 yılı itibariyle Artı ailesinin bir üyesi oldu. Kendini tam bir yay burcu ve sıkı Beşiktaşlı olarak tanımlıyor.

Seren Aybaş
Seren Aybaş

1989 yılında doğdu. İstanbul Bilgi üniversitesi Siyaset Bilimi mezunu. Mezuniyetin ardından çalışmaya başladığı firmada pazarlama ve etkinlik alanında deneyim edindikten sonra, satış departmanına geçerek Ortadoğu ve Karayipler’de yaşama fırsatı buldu. Ardından İstanbul ofisine dönerek etkinlik alanında kariyerine devam etti. Bu süre zarfında yaklaşık 20 farklı ülkede etkinlik düzenledi. 2017 yılında Hollanda’ya taşınıp 3 yıl boyunca global firmaların müşteri ilişkileri yönetimi ve kurumsal iletişim departmanlarında görev aldıktan sonra Eylül 2020’de Türkiye’ye kesin dönüş yaptı ve şubat ayında Artı ailesine katıldı.

Simay Yıldız
Simay Yıldız

Yakın arkadaşlarının “Zim” diye seslendiği Simay, astrolojiye inananlara oğlak burcu olduğunu belirtmeden geçmiyor; hatta David Bowie, Elvis Presley ve Stephen Hawking’le aynı gün doğduğu için herkese hava atıyor. Hatta Aşkın (500) Günü filminde Tom ve Summer da onun doğum gününde tanışıyor. Simay, Özel Eyüboğlu Koleji’ni tamamladıktan sonra ABD’nin Philadelphia şehrindeki University of the Arts’ta ‘Dijital Gazetecilik’ okudu. ABD’de yönetmen asistanlığı ve müzik yazarlığıyla başlayan iş hayatı İstanbul’da, 2013 yılından bu yana da Artı’da devam ediyor. Kitap ve unicorn denince akla ilk gelen isim olan Simay’ın sevdiği diğer şeyler arasında dipnotları ve teşekkür notlarını okumak, yağmurda dans etmek, örgü örmek, kendi kafasının içinde yaşamak ve yeni şeyler öğrenmek var. Kitap okumak için bütün gece uyanık kaldığı çok olur ve olur olmadık zamanlarda birden şarkı söylemeye başlayabilir.

Şahika Ferah Algan
Şahika Ferah Algan

İzmir Atatürk Lisesi ve İTÜ İmalat Mühendisliği’nde pek sayısal eğitim hayatı boyunca kendini mümkün olduğunca sosyal kulüp ve faaliyetlere attı. 2014’te mezun olduktan sonra mühendislik kariyerine giriş yapsa da kendisi için doğru yolun iletişimden geçtiğini fark edip, bu yolda ilk adımını Artı’da attı. 2015’ten beri Artı’da çalışan ve bir yandan Bilgi Üniversitesi’nde Pazarlama İletişimi Master’ını tamamlayan Şahika, akademik serüveninin sonlandığını söylese de sürekli yeni bir şeyler öğrenmenin yollarını arıyor.

Tuba Pınar
Tuba Pınar

İstanbul'da dünyaya gelen Tuba, Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği eğitimi sonrasında iş yaşamına Visitur seyahat acentasında planlama ve event organizatörü olarak başladı. Sonrasında kader onu tekstil imalatı ve ihracatı yapan aile şirketlerine taşıdı. Kişisel gelişime olan merakı yaşam koçu olmasını da sağladı. Ardından tecrübelerini birleştirebileceği halkla ilişkiler sektörüne geçen Tuba, 2008 yılında Artı’da çalışmaya başladı. Hayatı dolu dolu yaşamayı seven, kışları kayak, yazları deniz sporları ve her daim felsefe ile hayatını renklendiren Tuba seyahat yapmaktan, yeni insanlar ve hayatlar tanımaktan keyif alıyor. Doğa, edebiyat ve müzik tutkunu olan Tuba, işten arta kalan zamanlarını ise en sevdiği çizgi film kahramanı Heidi'yi andıran kızı Derin Okyanus ile geçiriyor.

Kariyer

Bizimle çalışmak ister misiniz?

BAŞVURUNUZU YAPIN

İletişim

Adres

Nisbetiye Mah.

Nisbetiye Cad.

No:24 D:5 

Levent - Beşiktaş

İstanbul - TÜRKİYE

 

 

Artı İletişim Yönetimi Ltd. Şti. kişisel verilerin işlenmesi ve korunması faaliyetlerine ilişkin olarak sizleri şeffaf bir şekilde bilgilendirmek adına “Kişisel Verilerin İşlenmesi Ve Korunması Politikası”nı hazırlamıştır.