MENÜ" Menü İkonu

Deneyim

BANKACILIK
BİLİŞİM
E-TİCARET
EĞİTİM
EĞLENCE
ENERJİ
FİNANS
GASTRONOMİ
HALKA ARZ
HAVACILIK
İNŞAAT
KÜLTÜR & SANAT
MEDYA & YAYINCILIK
MODA
NÖROPAZARLAMA
OTOMOTİV
PERAKENDE
SAĞLIK
SANAYİ
TARIM
TASARIM
TEKNOLOJİ
TEKSTİL
TURİZM

Müşterilerimiz

Yaptığımız işi her gün biraz daha seviyoruz çünkü inandığımız markalar ile çalışıyoruz.
Adesso
Amazon Web Services
Armut
AVIS
Bayer
Bepanthol
Bepanthol Baby
Birmot
BMW
Borusan Otomotiv
Borusan Oto
Borusan Otomotiv Motorsport
Borusan Premium
Budget
Çeis
Euler Hermes
facebook
Getac
Gittigidiyor
Global Compact
godaddy
Instagram
İTÜ MD
Jaguar
Land Rover
Mavi
Mini
Neolokal
nestle
Orkid
Otokoç
Otokoç 2. El
Otokoç Otomotiv
Otokoç Parça
Otokoç Sigorta
prima
Redoxon
Supradyn
Think Neuro
Yapı Kredi
Yapı Kredi Faktöring
Yapı Kredi Kültür Sanat
Yapı Kredi Leasing
Yapı Kredi Portföy Yönetimi
Yapı Kredi World
Yapı Kredi Yatırım
zipcar
Ekibimiz
Ali Taylan Bilik
Ali Taylan Bilik

Adana Anadolu Lisesi’nin ardından İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. İletişim ve Halkla İlişkiler alanına 2000 yılında adım attı. 2006-2012 yılları arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde halkla ilişkiler ve yazım dersleri verdi. 2011 yılında Türkiye’nin ilk nöropazarlama araştırma şirketi ThinkNeuro’nun kurucuları arasında yer aldı. Boğaziçi Üniversitesi’nde halen devam ettiği Bilişsel Bilim yüksek lisans eğitiminde tezini bu yıl sunmaya hazırlanıyor.

Esra Şengülen Ünsür
Esra Şengülen Ünsür

Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi’nde aldığı lisans eğitiminin ardından Galatasaray Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde yüksek lisans eğitimine başladı. Tarih Vakfı, Türkiye Aile Planlaması Derneği gibi farklı alanlarda faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarında görev aldı ve 2000 yılında halkla ilişkiler dünyasına adım attı. İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü'nde yarı zamanlı öğretim üyeliği yapıyor. Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD), Reklam Özdenetim Kurulu (RÖK) üyesi olan Ünsür, İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği İDA’nın yönetim kurulu başkanıdır.

Jüliet Sanosyan Demircioğlu
Jüliet Sanosyan Demircioğlu

Jüliet Sanosyan Demircioğlu 1979 yılında İstanbul'da doğdu. Fazla başarılı bir lise eğitiminin ardından çocukluluk yıllarından beri hayalini kurduğu mesleğine başlayabilmek için İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü'nün tamamladı. İletişim alanında 20 yılı aşkın deneyime sahip. Artı İletişim Yönetimi'nin kurucu ortakları arasında yer alıyor. Jüliet evli ve 2 çocuk annesi.

Selin Süter Çıkınoğlu
Selin Süter Çıkınoğlu

Selin Süter Çıkınoğlu 1975 yılında Bursa'da doğdu. Bursa İnal Ertekin İlköğretim Okulu, Işık Lisesi İlköğretim Okulu, Sankt Georg Avusturya Lisesi'nden sonra Yıldız Üniversitesi İktisat Bölümü'nde lisans eğitimini aldı. Profesyonel hayatında, 20 yılı aşkın sürede çeşitli sektörlerden farklı kurumlarla çalıştı. Artı İletişim Yönetimi'nin kurucu ortakları arasında yer alıyor.

Tulga Pınar
Tulga Pınar

Galatasaray Lisesi’nin ardından Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden mezun oldu. Bir süre aile şirketinde tekstil sektöründe çalıştıktan sonra University of California San Diego’da (UCSD) pazarlama iletişimi alanında eğitim aldı Halkla İlişkiler sektöründe 20 yıla yakın deneyimi bulunuyor. Evli ve bir kız çocuğu sahibi. İngilizce ve Fransızca biliyor.

Abdurrahman Erenler
Abdurrahman Erenler

1988 yılında İstanbul da doğdu. Marmara Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun olduktan sonra sektöre Contactplus ile giriş yaptı. 2.5 seneye yakın Medya İlişkileri danışmanlığı yaptıktan sonra bir süre Kisbu’da Kurumsal İletişim Uzman Yardımcısı olarak çalıştı. Marmara Üniversitesi Reklamcılık bölümünde yüksek lisans yapıyor. Doğa ile ilgili tüm aktivitelere bayılıyor.

Ali Çolak

Adana doğumlu olan Ali, lise eğitimini Özel Turem Lisesi’nde tamamladı ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler dalında lisans eğitimi aldı. İlk staj deneyimini Shell Turcas’ta yaptı ve ardından MNG Kargo, Artı İletişim Yönetimi’nde stajına devam etti. Kısa süre İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği’nde yönetim kurulu başkanı asistanlığı da yapan Ali, Tohum Otizm Vakfı ve Çorbada Tuzun Olsun gibi STK’larda da görev aldı. Şimdi Artı İletişim Yönetimi’nde uzun soluklu bir maceraya doğru yola çıktı.

Alp Özalp
Alp Özalp

Alp, 1993 yılında İstanbul’da doğdu. 2015 yılında Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olan Alp, okulunu bitirmeden soluğu PR ajanslarında aldı. Haftada 5 gün spor yaparak kendini daha da yormayı ve çalışırken kulaklığından çıkan techno müzik ile ekip arkadaşlarını rahatsız etmekten hoşlanıyor.

Aslı Soyuer
Aslı Soyuer

Kasım 1991 İstanbul doğumlu Aslı lise hayatında St. Michel'de Fransız kültürünü alarak üniversite hayatına başladı ve Halkla İlişkiler alanında eğitim hayatını sürdürdü. Kariyer hayatına Faselis'te başlayarak PR alanındaki hedeflerinde ilk adımlarını attı. 2 sene sonunda Artı İletişim ailesine katıldı. Bir kedi annesi ve kendini yakmadığı zamanlarda yeni yemek tarifleri denemekten hoşlanıyor.

Ayça Recen

1995 İstanbul doğumlu. 2018 yılında Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun oldu. Üniversitede okurken çeşitli firmalarda staj yaptı. İletişim sektörüne girdiği Hill + Knowlton Strategies ardından Artı İletişim’de profesyonel hayatına başladı.

Atila Sak
Atila Sak

1994 doğumlu. Marmara Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım mezunu. Herkes ona Ati diyor. Sıkı Amerikan futbolu ve basketbol takipçisi. Boş zamanlarını kitap, müzik ve sinemaya ayırıyor. Laubali çoraplarıyla karakterine renk katmaya çalışıyor.

Cansu Kızılkaya
Cansu Kızılkaya

1992 yılında İstanbul’da doğdu. Sainte Pulchérie Fransız Lisesi’nde okudu. Galatasaray Üniversitesi Siyaset Bilimi Bölümü öğrencisiyken değişim programıyla Kanada’ya giderek bir dönemini Montreal’de tamamladı. Orada geçirdiği kışın ardından, havanın sıcaklığından şikayet etmemeye söz verdi; şimdiye kadar bu konuda başarılı. Lisans eğitimini bitirdikten sonra Paris 1 Panthéon - Sorbonne Üniversitesi’nde AB Yönetişimi alanında yüksek lisans yaptı. Paris’te geçirdiği ayları hayatının en güzel zamanları arasında hatırlıyor. Sonrasında Brüksel’deki stajını tamamlayıp Türkiye’ye dönerek iki yıl Etik ve İtibar Derneği’nde Kurumsal İletişim ve Proje Uzmanı olarak çalıştı. İki yılı geride bıraktıktan sonra Almanya’nın Heidelberg şehrine taşındı, Heidelberg Ruprecht Karls Üniversitesi’nde Almanca eğitimi aldı. Korona sürecinin başlangıcında, son anda Türkiye’ye gelebilenlerden olan Cansu, Artı İletişimde kendisi için yepyeni bir alanda işe başlayarak geri dönüş planlarından vazgeçti. İş dışındaki zamanlarında seyahat etmekten, farklı lezzetler denemekten, ata binmekten ve tüplü dalış yapmaktan keyif alıyor.

Eda Erman
Eda Erman

1987 yılında İzmir'de doğdu. Sürekli hareket halinde olmayı sevdiği için, tiyatro yerine iletişim okumayı seçti. Artı'da çalışmaya başladıktan sonra, Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklam bölümünü bitirdi. Üniversitede Fransızca öğrenmesi gerekirken İngilizcesini geliştirdi. Neyse ki iki dili de kullanabiliyor. Bir süredir uzak kalsa da kendini tiyatrocu olarak tanımlamayı seviyor. İçinde minik nerd'cükler taşıyan Eda, bilgisayar oyunu oynuyor, anime - manga takip ediyor, kimi durumlarda ofisin teknolojik ihtiyaçlarına cevap veriyor. Resim yapıyor, shot bardağı koleksiyonunu kullanmayı seviyor ve kedisi Mana ile Netflix'te takılıyor. Baba mesleği sayesinde yurtiçi-yurtdışı seyahat alışkanlığı kazandı ve bu alışkanlık zaman zaman karşı konulmaz bir isteğe dönüşüyor.

Elif Batu Yener
Elif Batu Yener

Uludağ Üniversitesi Ekonometri Bölümü mezunu olan Elif Batu Yener, uzun yıllar ekonomi ve finans alanında gazetecilik yaptı. "Bir deneyeyim" diye adım attığı PR'a öyle adapte oldu ki gazetecilik yaptığı günleri pek aramıyor. Masanın bu tarafından en sevmediği şey ise gazeteci kökenli PR'cıların sık sık kurduğu "Elbette biliyorum. Ben de gazeteciydim" cümlesi...

Emircan Karataş
Emircan Karataş

Lise eğitimini Tuncay Azaphan Anadolu İletişim Meslek Lisesi’nde Gazetecilik okuyarak tamamlayan Emircan, eğitim hayatına Selçuk Üniversitesi’nde yine Gazetecilik okuyarak devam etti. Staj kariyerini Milliyet Spor bünyesinde lisede sayfa operatörü, üniversitede Beşiktaş muhabirliği yaparak tamamlayan Emircan, Nisan 2017’den bu yana Artı’da çalışıyor.

Emre Özeroğlu
Emre Özeroğlu

Kendimi nasıl anlatsam bilemiyorum… Her pazartesi diyete başlayan ama öğle yemeğinde vazgeçen , uykuyu seven ama seyahat etmeyi daha çok seven, metrobüs aşığı bir genç!

Furkan Önal
Furkan Önal

1996 İstanbul doğumlu Furkan, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Üniversite eğitimini sürdürürken medya ve iletişim sektöründe çeşitli kurumlarda çalıştı. Stajyer olarak çalışmaya başladığı Artı’da, mezun olduktan sonra profesyonel hayata adım atan Furkan, en ciddi anlarda bile şakalarıyla çevresindekileri güldürebiliyor.    

Gökçe Yasemin Karasulu
Gökçe Yasemin Karasulu

1992 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Gökçe, Mimar Sinan Üniversitesi Grafik ve Tasarım bölümünden mezun oldu. Daha önce sosyal medya ve kitap projelerinde yer aldı. Şimdi de Artı'da yeni bir maceraya atıldı. Mükemmeliyetçi ve lider ruhlu Gökçe hatayı hiç sevmez ve en ufak detayı bile asla atlamaz.

Gülüm Özhabeş
Gülüm Özhabeş

Koç Lisesi üzerine İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde halkla ilişkiler okudu, bu zaman zarfı içerisinde bir süre Norveç’te yaşadı. Mezuniyeti sonrasında dünyayı gezmeye karar verdi, sonrasında, sevdiği işi yapmak için ülkeye temelli döndü. Yemek yemeyi, şarkı söylemeyi ve gezmeyi seviyor. Dernek işlerinde gönüllü, 3 köpek ve 2 kedisiyle mutlu bir hayat sürüyor.

Hayal Erdem
Hayal Erdem

2016 yılında Galatasaray Üniversitesi Siyaset Bilimi bölümünden mezun oldum. Yıllardır kurduğum yurtdışında yaşama hayalimi gerçekleştirmek üzere bir yıllığına Galler’e giderek Cardiff University’de Uluslararası Habercilik alanında yüksek lisans yaptım. Güzel dostluklar biriktirdiğim, yepyeni bir dünya keşfettiğim ve istediğim alanda eğitim gördüğüm dopdolu bir yılın ardından –ve 18 yıllık eğitim hayatımın da artık sona ermesiyle– Türkiye’ye döndüm. Artı İletişim’le hem iş dünyasına hem de halkla ilişkiler alanına giriş yaptım ve buradaki ilk yılımı tamamladım. İş dışındaki zamanlarda en büyük zevkim seyahat planlamak, lezzetli yemekler yemek ve köpeğim Carlos’la vakit geçirmek…

Kerem Nasipoğlu
Kerem Nasipoğlu

Jeofizik Mühendisliğini bitirip bir süre inşaat sektöründe çalıştı fakat bu hayatın kendisine göre olmadığına karar verip tutkusu olan fotoğrafçılık ve içerik üreticiliğine yoğunlaşmaya karar verdi. Bournemouth Üniversitesinde yüksek öğrenimini tamamlayıp Londra’ya yerleşti ve orda bir süre fotoğrafçı olarak çalıştı. İstanbul’a dönüp Yandex, Skroutz, Interesting Engineering gibi şirketlerde içerik üretti. Kendinden üçüncü şahıs olarak bahsetmeyi sevmeyen Kerem evli ve iki kedi babası. Amatör olarak astronomi, kimya, tarih ve kahve ile ilgileniyor. Gözüne çarpan gündelik detayları fotoğraflamaktan garip bir zevk alıyor.

Kerem Övet
Kerem Övet

Alman Lisesi’ni bitirdikten sonra Sabancı Üniversitesi Sosyal ve Politik Bilimler bölümünden mezun oldum. Üniversite yıllarımda televizyonculuk, reklamcılık, iletişim ve hukuk gibi çeşitli alanlarda stajlar yaptım. Akademik ve kurumsal bir kariyerin arasında fazlasıyla kaldığım bir noktada, kendimi Leiden Üniversitesi’nden aldığım başarı bursu sonucu Hollanda’nın Lahey kentinde Kriz ve Güvenlik Yönetimi alanında yüksek lisans yaparken buldum. Bu süreçte uluslararası dergilerde Güvenlik Çalışmaları alanında iki akademik makale yayınladım. Türkiye’ye döndükten sonra uzun zamandır hobi olarak sürdürdüğüm spor ve kültür-sanat alanındaki sosyal medya çalışmalarımı profesyonelleştirdim. 2020 yılının Ağustos ayında Artı İletişim’le tanıştım ve halkla ilişkiler ajansı sahibi bir babanın oğlu olarak ben de bu aileye katıldım. İş dışındaki zamanlarda en büyük zevkim basketbol ve voleybol maçlarını takip etmek ve fırsat buldukça dünyayı gezmek…

Lusi Çoturoğlu
Lusi Çoturoğlu

Kahkaha atmak ve gözyaşı dökmek arasındaki sınırda devamlı gidip gelen…

Ruh hali inişli, çıkışlı…

Her sene ‘ ben bu tango kursuna gideceğim’ deyip bir türlü gidemeyen…

Küpesiz ve göz kalemsiz sokağa adım atmayan…

Elinden geldiğince finansçı…

Çokça, her derde deva olmaya çalışan ama bir türlü 17 yaş ruhundan anlayamayan ergen annesi…

Melih Güler
Melih Güler

Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladı. İlk deneyimini Borusan Otomotiv’de staj yaparak kazandı. Sektörün dinamizminin kendisini zinde tuttuğuna inanıyor ve bu yüzden işini çok seviyor. En büyük hayali şehir hayatından uzaklaşıp doğayla iç içe bir yaşam süreceği aile çiftliğini kurmak.

Melis Ünsal
Melis Ünsal

1987 yılında İstanbul’da doğdu. İş hayatının çoğunda editör, çevirmen ve kısa bir süre çocuk kitapları yazarı olarak çalıştıktan sonra Artı ile birlikte halka ilişkilere adım attı. Bir Ravenclaw olan Melis, kitap okumayı, kedileri, fotoğraf çektirmemeyi, örgü örmeyi ve boks yapmayı sever.

Meral Gemici
Meral Gemici

İstanbul'da doğdu. Ege Üniversitesi'nde Radyo Televizyon ve Sinema eğitimi aldı ve beş yıl İzmir'de yaşadı. 2007 yılında televizyonda yapım asistanı olarak başladığı iletişim alanındaki kariyerine, internet gazeteciliği ve editörlükle devam etti. Halihazırda Artı ailesinde halkla ilişkiler görev tanımıyla kendi iletişim serüvenine devam ediyor. Yaşam boyu eğitime inanıyor, İstanbul Üniversitesi'nde başladığı uzaktan Sosyoloji eğitimini tamamlamayı hedefliyor. Edebiyat, kültür sanat ve kelimelere özel ilgi duyuyor, yüzmeye bayılıyor. Genel olarak anlamaya çalışıyor.

Müge Serçek Biroğlu
Müge Serçek Biroğlu

1984 İstanbul doğumlu olan Müge, Maçka Akif Tuncel Anadolu Lisesi Gazetecilik Bölümü’nü bitirdikten sonra Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nde okudu. 10 yılı aşkın bir süre Hürriyet gazetesi, Marie Claire dergisi gibi yayınlarda gazetecilik yaptı; bir yandan röportajdan röportaja koşarken diğer yandan prodüksiyonlu çekimler gerçekleştirdi. Daha sonra masanın diğer tarafına geçmeye karar verdi ve halkla ilişkiler alanında çalışmaya başladı. Hayattaki en büyük tutkusu seyahat etmek ve fotoğraf çekmek olan Müge, her fırsatta tatil planları yapar, “erken rezervasyoncu ve programlı” bir kişilik olmasıyla bilinir, ajandası ve kahvesi olmadan yaşayamaz. Evli ve Can adında bir oğlu var.

Nada Elsharkawy
Nada Elsharkawy

Nada graduated from the Faculty of Economics and Political Science, Cairo University in 2015. After graduation, she realised that her true passion is digital marketing and public relations. In 2017 she moved to Istanbul, where she started learning Turkish and got over her fear of animals. She enjoys trying new cuisines and you’ll always find her with a cup of coffee in hand.

Ömer Bişiren
Ömer Bişiren

1998 yılında İstanbul’da doğdu. Yeditepe Üniversitesi Çeviribilim bölümünün salgın dönemi mezunlarından olup hala heyecanla mezuniyet törenini beklerken daha önce de staj yaptığı Artı ile birlikte hem tutkulu olduğu çevirmenlik mesleğini icra ederken aynı zamanda da halkla ilişkiler dünyasına giriş yaptı. Boş zamanlarında, çalışırken, bir yere giderken kısacası hayatının her anında müziği barındıran bir hayata sahip olan Ömer aynı zamanda evdekilerin rahatsız olup olmadığını çok da düşünmeyen amatör bir gitarist.

Özerk Ihlamur
Özerk Ihlamur

1987 Çorlu doğumluyum. 2005 senesinde İstanbul Bilgi Üniversitesi Siyaset Bilimi bölümüne girdim ve 2012 yılında mezun oldum. Mezun olduktan sonra Otohaber Dergisi’nde staj yapmaya başladım. Daha sonra aynı dergide muhabirlik sonrasında da editörlük görevi yaptım. 3 sene Otohaber Dergisi’nde çalıştıktan sonra Auto Motor und Sport Dergisi’ne editör olarak transfer oldum. 4 sene boyunca Auto Motor und Sport Dergisi’nde editörlük yaptıktan sonra Message İletişim şirketinde Medya ve Müşteri İlişkileri Uzmanı olarak işe başladım. Message İletişim’de Toyota, Skoda ve Intercity firmalarının medya ilişkilerini yönettim. Message İletişim’den sonra Effect BCW şirketine geçiş yaptım. Effect BCW şirketinde Rolls-Royce Royal Motors’un iletişim işlerini yürüttüm. 4 ay Effect BCW’da çalıştıktan sonra Artı İletişim’e geldim ve Artı İletişim’de Borusan Otomotiv’in medya ve müşteri ilişkilerini yönetiyorum.

Pelin Arslan
Pelin Arslan

İletişim danışmanlığı alanında ilk adımını Artı’da atan Pelin, Galatasaray Üniversitesi’nden mezun olur olmaz 2016 yılının bir Haziran gününde Artı ailesine katıldı. Olacaklardan habersiz bir şekilde başladığı o ilk günün ardından geçen yıllara binlerce mail, onlarca toplantı, yüzlerce güzel anı sığdırdı ve halen deneyim biriktirmeye de devam ediyor. Yeri geldiğinde satın alma, finans, etkinlik yönetimi, her türlü ozalit & baskı işlerine de  kendini bulaştıran bukalemun PR’cı olarak yoluna devam ediyor.

Serli Kibar
Serli Kibar

1989 yılında İstanbul’da doğdum. İstanbul Bilgi Üniversitesi ‘Karşılaştırmalı Edebiyat’ Bölümü’nden mezun olduktan sonra Tempo Dergisi’nde muhabirlik yaptım. Dört yılın ardından masanın diğer tarafına geçerek Effect ve MSL ajanslarında iletişim alanında deneyim kazandım. Bu süre zarfında kedimi akademik olarak da besleyebilmek adına Bilgi Üniversitesi’nde ‘Pazarlama İletişimi’ bölümünde yüksek lisansımı tamamladım. Çok okur, çok izlerim. Marvin adında bir köpeğim var.

Simay Yıldız
Simay Yıldız

Yakın arkadaşlarının “Zim” diye seslendiği Simay, astrolojiye inananlara oğlak burcu olduğunu belirtmeden geçmiyor; hatta David Bowie, Elvis Presley ve Stephen Hawking’le aynı gün doğduğu için herkese hava atıyor. Hatta Aşkın (500) Günü filminde Tom ve Summer da onun doğum gününde tanışıyor. Simay, Özel Eyüboğlu Koleji’ni tamamladıktan sonra ABD’nin Philadelphia şehrindeki University of the Arts’ta ‘Dijital Gazetecilik’ okudu. ABD’de yönetmen asistanlığı ve müzik yazarlığıyla başlayan iş hayatı İstanbul’da, 2013 yılından bu yana da Artı’da devam ediyor. Kitap ve unicorn denince akla ilk gelen isim olan Simay’ın sevdiği diğer şeyler arasında dipnotları ve teşekkür notlarını okumak, yağmurda dans etmek, örgü örmek, kendi kafasının içinde yaşamak ve yeni şeyler öğrenmek var. Kitap okumak için bütün gece uyanık kaldığı çok olur ve olur olmadık zamanlarda birden şarkı söylemeye başlayabilir.

Simin Yıldız
Simin Yıldız

İstanbul Bilgi Üniversitesi, Fotoğraf ve Video Bölümünü tam burslu tamamlayan Simin, Artı ailesinde katılmadan önce GPOD’da fotoğrafçı ve videographer, Filim İşleri’nde Motion Graphics Designer olarak görev yaptı. Nike ve Harvey Nichols gibi markaların projelerinde de görev alan Simin, bir gün minyatür domuz sahibi olma hayalleri kuruyor ve ünlü pizza hamuru tarifini hiç kimseyle paylaşmıyor.

Şahika Ferah Algan
Şahika Ferah Algan

İzmir Atatürk Lisesi ve İTÜ İmalat Mühendisliği’nde pek sayısal eğitim hayatı boyunca kendini mümkün olduğunca sosyal kulüp ve faaliyetlere attı. 2014’te mezun olduktan sonra mühendislik kariyerine giriş yapsa da kendisi için doğru yolun iletişimden geçtiğini fark edip, bu yolda ilk adımını Artı’da attı. 2015’ten beri Artı’da çalışan ve bir yandan Bilgi Üniversitesi’nde Pazarlama İletişimi Master’ını tamamlayan Şahika, akademik serüveninin sonlandığını söylese de sürekli yeni bir şeyler öğrenmenin yollarını arıyor.

Talar Aşciyan
Talar Aşciyan

1972 İstanbul doğumluyum. Uzun süren aranın ardından 2015 yılından beri Artı’dayım. Sakin, uyumlu, pozitif ve konuşmaktan çok dinlemeyi seven bir kişiliğe sahibim. Dünya yakışıklısı bir oğlum ve dünya tatlısı bir kızım var. 

Tuba Pınar
Tuba Pınar

İstanbul'da dünyaya gelen Tuba, Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği eğitimi sonrasında iş yaşamına Visitur seyahat acentasında planlama ve event organizatörü olarak başladı. Sonrasında kader onu tekstil imalatı ve ihracatı yapan aile şirketlerine taşıdı. Kişisel gelişime olan merakı yaşam koçu olmasını da sağladı. Ardından tecrübelerini birleştirebileceği halkla ilişkiler sektörüne geçen Tuba, 2008 yılında Artı’da çalışmaya başladı. Hayatı dolu dolu yaşamayı seven, kışları kayak, yazları deniz sporları ve her daim felsefe ile hayatını renklendiren Tuba seyahat yapmaktan, yeni insanlar ve hayatlar tanımaktan keyif alıyor. Doğa, edebiyat ve müzik tutkunu olan Tuba, işten arta kalan zamanlarını ise en sevdiği çizgi film kahramanı Heidi'yi andıran kızı Derin Okyanus ile geçiriyor.

Kariyer

Bizimle çalışmak ister misiniz?

BAŞVURUNUZU YAPIN

İletişim

Adres

Morbasan Sokak

Koza İş Merkezi

B Blok Kat 4

Balmumcu,

Beşiktaş / İstanbul