MENÜ" Menü İkonu
MENÜ" Menü İkonu

Deneyim

BANKACILIK
BİLİŞİM
E-TİCARET
EĞİTİM
EĞLENCE
ENERJİ
FİNANS
GASTRONOMİ
HALKA ARZ
HAVACILIK
İNŞAAT
KÜLTÜR & SANAT
MEDYA & YAYINCILIK
MODA
NÖROPAZARLAMA
OTOMOTİV
PERAKENDE
SAĞLIK
SANAYİ
TARIM
TASARIM
TEKNOLOJİ
TEKSTİL
TURİZM

Müşterilerimiz

Yaptığımız işi her gün biraz daha seviyoruz çünkü inandığımız markalar ile çalışıyoruz.
Airbus
Alarko
atasun optik
Amazon Web Services
Baylan
BMW
Borusan Otomotiv
Borusan Oto
Borusan Otomotiv Motorsport
Borusan Premium
Boyner
Deloitte
Instagram
İTÜ MD
Jaguar
Land Rover
Mini
Mudo
Neolokal
nestle
nesquick
Orkid
PayTR
purina
Ray Sigorta
RentGo
Skechers
Ünlü & Co
Think Neuro
Türk Eğitim Vakfı
Türk Traktör
Yapı Kredi
Yapı Kredi Faktöring
Yapı Kredi Kültür Sanat
Yapı Kredi Leasing
Yapı Kredi Portföy Yönetimi
Yapı Kredi World
Yapı Kredi Yatırım
Ekibimiz
Ali Taylan Bilik
Ali Taylan Bilik

Adana Anadolu Lisesi’nin ardından İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. İletişim ve Halkla İlişkiler alanına 2000 yılında adım attı. 2006-2012 yılları arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde halkla ilişkiler ve yazım dersleri verdi. 2011 yılında Türkiye’nin ilk nöropazarlama araştırma şirketi ThinkNeuro’nun kurucuları arasında yer aldı. Boğaziçi Üniversitesi’nde halen devam ettiği Bilişsel Bilim yüksek lisans eğitiminde tezini bu yıl sunmaya hazırlanıyor.

Esra Şengülen Ünsür
Esra Şengülen Ünsür

Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi’nde aldığı lisans eğitiminin ardından Galatasaray Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde yüksek lisans eğitimine başladı. Tarih Vakfı, Türkiye Aile Planlaması Derneği gibi farklı alanlarda faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarında görev aldı ve 2000 yılında halkla ilişkiler sektörüne adım attı. Teknolojide Kadın Derneği (WTech), Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) ve Reklam Özdenetim Kurulu (RÖK) üyesidir.

Jüliet Sanosyan Demircioğlu
Jüliet Sanosyan Demircioğlu

Jüliet Sanosyan Demircioğlu 1979 yılında İstanbul'da doğdu. Fazla başarılı bir lise eğitiminin ardından çocukluluk yıllarından beri hayalini kurduğu mesleğine başlayabilmek için İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü'nün tamamladı. İletişim alanında 20 yılı aşkın deneyime sahip. Artı İletişim Yönetimi'nin kurucu ortakları arasında yer alıyor. Jüliet evli ve 2 çocuk annesi.

Selin Süter
Selin Süter

Selin Süter 1975 yılında Bursa'da doğdu. Bursa İnal Ertekin İlköğretim Okulu, Işık Lisesi İlköğretim Okulu, Sankt Georg Avusturya Lisesi'nden sonra Yıldız Üniversitesi İktisat Bölümü'nde lisans eğitimini aldı. Profesyonel hayatında, 20 yılı aşkın sürede çeşitli sektörlerden farklı kurumlarla çalıştı. Artı İletişim Yönetimi'nin kurucu ortakları arasında yer alıyor.

Tulga Pınar
Tulga Pınar

Galatasaray Lisesi’nin ardından Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden mezun oldu. Bir süre aile şirketinde tekstil sektöründe çalıştıktan sonra University of California San Diego’da (UCSD) pazarlama iletişimi alanında eğitim aldı Halkla İlişkiler sektöründe 20 yıla yakın deneyimi bulunuyor. Evli ve bir kız çocuğu sahibi. İngilizce ve Fransızca biliyor.

Ayça Recen

1995 İstanbul doğumlu. 2018 yılında Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun oldu. Üniversitede okurken çeşitli firmalarda staj yaptı. İletişim sektörüne girdiği Hill + Knowlton Strategies ardından Artı İletişim’de profesyonel hayatına başladı.

Bahar Türkay
Bahar Türkay

1986 yılında İstanbulda doğdu. Çocuk Gelişimi ve Eğitimi mezunu olan Bahar kısa süreli öğretmenlik hikayesinden sonra kendini Artı ailesinin içide buldu. Dünyalar tatlısı bir kızı var ve hayvanları çok seviyor. Özellikle kedilere aşık. :)

Behiç Çalışkan
Behiç Çalışkan

1997 yılında İzmir’de doğdu. Ta o zamandan beri kıpır kıpır yerinde duramayan, rekabetçi sporlarla enerjisini atan, bu enerjisini iletişimine de yansıtan biri. Çeşitli yayınevlerinde kitap çevirisi yaptı, EİB’de yaptığı staj sonrası dergi çevirilerinde rol aldı. Yeni serüvenine ise 1 Nisan’da Artı’da başladı.

Berfin Anastasiya Doğu

1999 yılında İstanbul'da doğan Berfin Anastasiya; Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden 2023 yılında, fakülte üçüncüsü olarak mezun oldu. Lise yıllarından itibaren Dans Eğitmeni olarak çalışma hayatında yer aldı. Öğrenciliği boyunca oyunculuk, senaryo yazımı, kısa film yapımı ve dansın çeşitli alanlarında aktif rol aldı. Üniversite döneminde yönetmen yardımcısı olarak birçok prodüksiyon şirketiyle çalıştı. Üçüncü sınıfta ilgisi Kurumsal İletişim alanına kayınca, bu sektörde çalışma fırsatı elde etti. Mezun olur olmaz da Artı ailesinin bir parçası oldu.

 

Gezmeyi, gülmeyi ve yeni kültürlerle tanışmayı çok seven Berfin Anastasiya; insanlarla birlikte çoğalabileceği her türlü aktiviteyi kovalayan, yaşamayı seven, evrensel bir insan.

Beyza Koca

1997 yılında İstanbul’da doğdu. Mef Lisesi'nden mezun olduktan sonra Bahçeşehir Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümüne girdi. Bölümde okurken aynı zamanda Reklamcılık bölümüyle yandal programını bitirdi. Üniversite döneminde tiyatro kulübü başta olmak üzere birçok alanda aktif rol aldı. Alt dönemlerden okula yeni başlayan öğrencilere mentörlük yaptı. Bir dönem Berlin’de International Applied Science School’da okudu. Gezmeyi, gülmeyi, eğlenmeyi çok seviyor. Her fırsatta soluğu sokakta, tiyatro oyunlarında, müzikallerde ve konserlerde alıyor. Evi otel gibi kullanmayı sevenler kulübü asil üyelerinden :))

Burcu Demirdöğen

1997 İstanbul doğumlu. Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu. Aynı dönemde Stratejik Reklam Planlama Yandal programını tamamladı. Üniversite dönemi boyunca ve sonraki yıllarda perakende, eğitim sektöründe farklı kurumlarda ve iletişim ajanslarında pazarlama ve kurumsal iletişim alanında hem bireysel olarak hem de takım çalışmalarıyla görev alma fırsatı oldu. Daha önce stajyeri olduğu Artı ailesinde iletişim dünyasında tecrübe edinmeye devam ediyor. Yüzmeyi, okumayı, gezmeyi seviyor. Fırsat buldukça tiyatro oyunlarına gidiyor😊

Ceren Gürein

1998 yılında İzmir’de doğdu. 2020 yılında Yaşar Üniversitesi Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun oldu. Eğitimine devam ederken çeşitli gönüllü projelerde ve farklı alanlarda çalıştı. Hobisini işe dönüştürme fırsatı yakaladı ve kitap çevirmenliğine adım attı. İletişim sektöründeki yolculuğuna ise Artı İletişim Yönetimi’nde başladı.

Ceren Şenel

2002 yılında Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi'nden mezun oldu. Kültür ve sanat dünyasıyla tanışmasını sağlayan galeri ve müzayede evi deneyimleri sırasında farklı dergilere yazılar yazdı. 2016’da İKSV’nin düzenlediği İstanbul Tasarım Bienali’nin editörlüğünü üstlendi. Ardından PR dünyasına geçerek ödüllü dijital iletişim projelerini yürüttü. Uzun bir süre freelance olarak editörlük yapan Ceren, 2022’de Artı ailesine katıldı.

 

Derya Coşkun

1984 İzmir doğumlu. 2008 yılında İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Profesyonel yaşamına Dünya Gazetesi’nde başladı. Sonraki yıllarda; gazetelerden dergilere, ajanslardan dijital platformlara ve kurumsal şirketlere kadar pek çok yerde tecrübe edindi. İçerik yönetimi, editörlük, medya ilişkileri, PR, kurumsal içerik, şirketlere özel stratejik yol haritaları gibi alanlarda farklı kurumlarda, hem bireysel olarak hem de takım çalışmalarıyla görev alma fırsatı oldu. Arada Sosyoloji okudu. Yeteneklerini geliştirmeyi çok önemser. Bazen okur, sık sık yazar. Yeni dünyaları, yeni insanları, seyahati, bütün Ege otlarını ve İzmir’i çok sever.

Elif Batu Yener
Elif Batu Yener

Uludağ Üniversitesi Ekonometri Bölümü mezunu olan Elif Batu Yener, uzun yıllar ekonomi ve finans alanında gazetecilik yaptı. "Bir deneyeyim" diye adım attığı PR'a öyle adapte oldu ki gazetecilik yaptığı günleri pek aramıyor. Masanın bu tarafından en sevmediği şey ise gazeteci kökenli PR'cıların sık sık kurduğu "Elbette biliyorum. Ben de gazeteciydim" cümlesi...

Emircan Karataş
Emircan Karataş

Lise eğitimini Tuncay Azaphan Anadolu İletişim Meslek Lisesi’nde gazetecilik okuyarak tamamlayan Emircan, eğitim hayatına Selçuk Üniversitesi’nde yine gazetecilik okuyarak devam etti. Staj kariyerini Milliyet Spor bünyesinde lisede sayfa operatörü, üniversitede Beşiktaş muhabirliği yaparak tamamlayan Emircan, Nisan 2017’den bu yana Artı’da çalışıyor.

Emirhan Eraslan

2001 İstanbul Doğumlu olan Emirhan, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümünde eğitim aldı. Mesleği öğrenmenin en iyi yolunun pratikten geçtiğini düşünen Emirhan, okulun ilk yılından itibaren ajanslarla haşır neşir oldu ve erken sayılabilecek yaşta sektöre adım attı. Birkaç ajanstan sonra 2024 yılında Artı ailesi ile yolları kesişti. Spora ve tarihe ilgi duyan Emirhan’ın en büyük sevgisi Fenerbahçe. Fenerbahçe’ye dair her şey Emirhan’ın ilgisini çekmeye ve yüzünü güldürmeye yeterlidir.

Erkin Sar

1987 yılında İzmir'de doğdu. Çocukluktan itibaren görsel sanatlara olan ilgisi, kariyerinde de bu alana yönelmesini sağladı. Ulusal ve global bir çok marka ile çalışma fırsatı buldu. Yaptığı işte, en ufak detayın büyük farklar yarattığını savunuyor. Video oyunları, bisiklet ve motor sporlarının yanında arkeoloji, tarih ve felsefeye ilgi duyuyor.

Ertuğrul Teber

2018 Ocak ayından itibaren birden çok müzik yapım, video klip ve belgesel projelerinin prodüksiyon ve post prodüksiyon aşamalarında görev aldı. Bağımsız olarak kurduğu ekibi ile çeşitli müzik yapım şirketleri adına Muzikplay ve Netd platformlarında yayınlanan 9 Adet Resmi Video klibin Yönetmenliğini üstlendi.

 

2019 Yılında kurumsal hayata adım atarak İstanbul merkezli bir Dijital Ajans bünyesinde Videographer ünvanı ile Dijital Reklamcılık sektörüne giriş yaptı, Mart 2020- Ocak 2022 tarihleri arasında farklı bir dijital ajansla yolları kesişerek Acun Medya, TIMS, TAFF gibi bir çok yerli yapım projelerinin dijital içeriklerinin video editörlüğü görevini üstlendi. 2022 yılında Artı İletişim Yönetimi ailesine katıldı.

Fatih Tan
Fatih Tan

1987 yılı İstanbul doğumlu. Beykent Üniversitesi Uluslararası 

Lojistik ve Taşımacılık bölümü öğrencisiyken akademik takvimin 

izin verdiği sürelerde Car, Autocar ve Otohaber gibi Türkiye'nin en 

önemli otomobil dergilerinde çalışma fırsatı buldu.

 

Eğitimini tamamladıktan sonra mesleğe Car Dergisi'nde Test Editörü olarak başladı ve Yazı İşleri Müdürü olarak devam etti. Ardından Auto Press Dergisi'ne aynı unvan ile transfer oldu.

 

2018 yılında Türkiye'nin en çok okunan ve en çok internet kullanıcısı trafiğine sahip olan Sözcü Gazetesi'nde Otomotiv Editörü olarak görev aldı. Çocukluk hayali olan "bütün otomobilleri kullanma" isteğine bu görevler döneminde erişme imkanı oldu. 

 

Sosyal medya, fotoğraf ve video çekmek, elektronik müzik ve şehir planlama oyunlarını kapsayan hobileri var.

Gökhan Celaloğlu

Gökhan, 2017 yılında TopGear Türkiye dergisinde stajyer olarak başladı. Stajyerlik dönemi sonrasında Fokus Pokus Medya şirketine bağlı Auto Motor Sport, WatchTime Türkiye ve Boat International Türkiye dergilerinin fotoğraf çekimi ve YouTube kanalı içerik yönetimi alanlarında yer aldı. 2021 yılı itibariyle Artı ile tanıştı, 2022 yılı sonunda ise kariyerinde Reklamcılık ve Sosyal Medya alanında deneyim kazanmak için farklı bir tercih yaptı. 2023 Kasım ayında Artı ailesine geri döndü.

Hüma Babal Kaya

Gazetecilik serüvenine lise yıllarında ulusal bir gazetenin gençlik ekinde yazdığı öykülerle başladı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun oldu, öğrencilik yıllarından itibaren pek çok mecrada editörlük yaptı. Uzun süredir dergicilik alanında güzellik ve stil editörü olarak devam ettiği kariyerinin rotasını pandemiyle beraber halkla ilişkiler sektörüne çevirdi. Yayınlara gönüllü olarak destek vermeyi sürdürmekle beraber moda, finans, gastronomi ve kozmetik alanında pek çok markanın iletişim danışmanlığını yaptı ve Kasım 2022’de Artı İletişim Yönetimi ailesine katıldı. Yazmayı yaşamının merkezine alan Hüma doğaya, gezegene ve tüm canlılara şefkatli bir dokunuş yapabilmek adına hayatının her alanında çabalıyor.

İpek Özpulluk

İstanbul’da dünyaya gelen İpek, Yeditepe Üniversitesi Reklam Yönetimi Bölümü’nden 2004 yılında mezun oldu. Sektöre hemen giriş yaparak farklı reklam ajanslarında deneyim kazandı.

Uzun süre Grey İstanbul’da müşteri ilişkilerinde görev aldı ama Ege sevgisi ağır basarak 2011 yılında İzmir’e yerleşti. İzmir’de yaşadığı süre boyunca sosyal medya ve reklam alanlarında kariyerine devam etti. Kısa zaman önce Artı ile yolları kesişti ve Temmuz 2021 yılında İstanbul’a dönüş yaparak Artı ailesine katıldı.

 

Kaan Ege Karse

1995 yılında Bodrum’da doğan Ege, yeni ve farklı deneyimleri seven biri. Darüşşafaka ve Özel İzmir Amerikan Koleji’nde geçen eğitim hayatını Beykent Üniversitesi ile tamamlamasının ardından çeşitli sektör ve firmalarda çalışarak ait olduğu yeri aradı. Arayışı sırasında birkaç talihsizlikle karşılaşmış olsa da, bu yol onu Artı ailesi ile tanıştırdığı için çok mutlu. Hobileri arasında ilk sırada havacılık, su sporları ve bilgisayar oyunları geliyor.

Kerem Övet
Kerem Övet

Alman Lisesi’ni bitirdikten sonra Sabancı Üniversitesi Sosyal ve Politik Bilimler bölümünden mezun olan Kerem üniversite yıllarında televizyonculuk, reklamcılık, iletişim ve hukuk gibi çeşitli alanlarda stajlar yaptı. Akademik ve kurumsal bir kariyerin arasında fazlasıyla kaldığı bir noktada, kendini Leiden Üniversitesi’nden aldığı başarı bursu sonucu Hollanda’nın Lahey kentinde Kriz ve Güvenlik Yönetimi alanında yüksek lisans yaparken buldu. Bu süreçte uluslararası dergilerde Güvenlik Çalışmaları alanında iki akademik makale yayınladı. Türkiye’ye döndükten sonra uzun zamandır hobi olarak sürdürdüğü spor ve kültür-sanat alanındaki sosyal medya çalışmalarını profesyonelleştirdi. 2020 yılının Ağustos ayında Artı ile tanıştı ve halkla ilişkiler ajansı sahibi bir babanın oğlu olarak bu aileye katıldı. İş dışındaki zamanlarda basketbol ve voleybol maçlarını takip etmek ve fırsat buldukça dünyayı gezmek en büyük keyfi…

Lusi Çoturoğlu
Lusi Çoturoğlu

Kahkaha atmak ve gözyaşı dökmek arasındaki sınırda devamlı gidip gelen…

Ruh hali inişli, çıkışlı…

Her sene ‘ ben bu tango kursuna gideceğim’ deyip bir türlü gidemeyen…

Küpesiz ve göz kalemsiz sokağa adım atmayan…

Elinden geldiğince finansçı…

Çokça, her derde deva olmaya çalışan ama bir türlü 20 yaş ruhundan anlayamayan ergen annesi…

Mehveş Güler
Mehveş Erdoğan

1981 Sivas doğumlu olan Mehveş Ankara Gazi Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema Bölümü’nden mezun olduktan sonra dizi setleri ve yapım şirketlerinde çalıştı.  2009 yılında PR sektörüne adım attı ve 2012 yılından beri Artı ailesinin bir üyesi. Dizi ve film maratonları yapmayı, Türk edebiyatını, filleri, zeytinyağlı yemekleri ve şerbetli tatlıları seviyor.

Melis Ünsal
Melis Ünsal

1987 yılında İstanbul’da doğdu. İş hayatının çoğunda editör, çevirmen ve kısa bir süre çocuk kitapları yazarı olarak çalıştıktan sonra Artı ile birlikte halka ilişkilere adım attı. Bir Ravenclaw olan Melis, kitap okumayı, kedileri, fotoğraf çektirmemeyi, örgü örmeyi ve boks yapmayı sever.

Meliha Hayal

2000 yılında İzmir'de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İletişim Tasarımı bölümüyle iletişim alanına ilk adımını atan Meliha bu sayede tasarım dünyasını da yakından tanıdı. Kariyerine PR alanından devam etmek istediğine emin olduktan sonra ikinci üniversite kapsamında Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne başladı. Üniversite esnasında insanlarla iç içe olmak amacıyla farklı alanlarda iş deneyimi elde etti. Mezun olmadan önce sektörü tanımak adına adım attığı Artı ailesinde Nisan 2022'den bu yana yer alıyor. Hayatı boyunca sürekli farklı yerlerde yaşamış olmanın verdiği alışkanlıktan olsa gerek Meliha, yeni yerler keşfetmeyi ve yeni insanlarla tanışmayı çok seviyor :)

Mert Yılmaz

1993 yılında İstanbul’da doğdu. Marmara Üniversitesi’nde lisans eğitimini tamamladı. Danimarka ZIBAT’taki Erasmus değişim programı deneyiminin ardından kendini basın sektöründe bulundu. Milliyet gazetesinde dış haberlerde mesleğe başladı, Sözcü.com.tr’de de dijital medyada çalışma fırsatı buldu. Son olarak Cumhuriyet gazetesinde yazı işleri editörü olarak görev yapmasının ardından Artı İletişim Yönetimi'ne katıldı.

Mirza Yarkın Uydaşoğlu

1997 yılında Bartın'da doğdu. Çocukluğunu ve gençliğini Mersin'de geçirdi ve üniversitede ani bir kararla okuduğu bölümü bırakıp sınava tekrar hazırlanıp Boğaziçi Üniversitesi Felsefe Bölümü'ne geçti. İnsan iletişiminin detaylarını ve insan ilişkilerini küçüklüğünden beri merak etmesi bu değişimin en önemli sebebi. Üniversite yıllarının son zamanlarında sürdürülebilirlik ve iklim krizi alanında çalıştı. İletişim ve PR alanında ilk deneyimi olan Artı'nın bir üyesi olmaktan dolayı çok heyecanlı. Ayrıca lisanslı basketbolcu geçmişi var ve halen onu Abbasağa'da şut atarken görebilirsiniz. Son olarak da, Kieslowski filmleri favorisi, özellikle de Veronika'nın İkili Yaşamı!

Özlem Güller Ünal

1979 İstanbul doğumlu. 2000 yılında Kocaeli Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu. Kariyerinin ilk 10 yılında PR ajanslarında, diğer 10 yılında marka-kurumsal iletişim departmanlarında, son 4 yılında da sivil toplum kuruluşlarında çeşitli kademelerde görevler aldı, yöneticilik yaptı. Farklı sektörlerde elde ettiği mesleki tecrübeyi katıldığı her ekipte yeniden deneyimlemeyi önemsiyor. Gözlem yapmayı, araştırmayı, öğrenmeyi ve paylaşmayı seviyor. İletişimin kalpten yapıldığına ve kelimelerin sihrine inanıyor, bu yüzdendir ki büyük bir tutkuyla yazıyor, anlatıyor… Kendi gibi iletişimci, müziksever eşi ve meraklı oğluyla yaşamda keyifle ilerliyor.

Pelin Arslan
Pelin Arslan

İletişim danışmanlığı alanında ilk adımını Artı’da atan Pelin, Galatasaray Üniversitesi’nden mezun olur olmaz 2016 yılının bir Haziran gününde Artı ailesine katıldı. Olacaklardan habersiz bir şekilde başladığı o ilk günün ardından geçen yıllara binlerce mail, onlarca toplantı, yüzlerce güzel anı sığdırdı ve halen deneyim biriktirmeye de devam ediyor. Yeri geldiğinde satın alma, finans, etkinlik yönetimi, her türlü ozalit & baskı işlerine de  kendini bulaştıran bukalemun PR’cı olarak yoluna devam ediyor.

Seher Saygın

Seher Saygın, İ.Ü Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Radyo-TV Bölümü’nü bitirdi. Öğrencilik yıllarında TRT Ankara Haber Stüdyolarında staj yaptı. Daha sonra Kanal D Haber Merkezi’nde farklı görevler üstlendi. 2002 yılında Su PR ile iletişim danışmanlığı sektörüne yöneldi. Sırasıyla Etica PR ve Mercek PR,  Essance İletişim, İdea PR ve Excel İletişim’de farklı görevler üstlendi. Meslek hayatı boyunca çalıştığı ajanslarda ekonom, life-style, teknoloji, sağlık alanlarında çok sayıda markaya iletişim danışmanlığı hizmeti verdi.

Seren Aybaş
Seren Aybaş

1989 yılında doğdu. İstanbul Bilgi Üniversitesi Siyaset Bilimi mezunu. Mezuniyetin ardından çalışmaya başladığı firmada pazarlama ve etkinlik alanında deneyim edindikten sonra, satış departmanına geçerek Ortadoğu ve Karayipler’de yaşama fırsatı buldu. Ardından İstanbul ofisine dönerek etkinlik alanında kariyerine devam etti. Bu süre zarfında yaklaşık 20 farklı ülkede etkinlik düzenledi. 2017 yılında Hollanda’ya taşınıp 3 yıl boyunca global firmaların müşteri ilişkileri yönetimi ve kurumsal iletişim departmanlarında görev aldıktan sonra Eylül 2020’de Türkiye’ye kesin dönüş yaptı ve şubat ayında Artı ailesine katıldı.

Simay Yıldız
Simay Yıldız

Yakın arkadaşlarının “Zim” diye seslendiği Simay, astrolojiye inananlara oğlak burcu olduğunu belirtmeden geçmiyor; hatta David Bowie, Elvis Presley ve Stephen Hawking’le aynı gün doğduğu için herkese hava atıyor. Hatta Aşkın (500) Günü filminde Tom ve Summer da onun doğum gününde tanışıyor. Simay, Özel Eyüboğlu Koleji’ni tamamladıktan sonra ABD’nin Philadelphia şehrindeki University of the Arts’ta ‘Dijital Gazetecilik’ okudu. ABD’de yönetmen asistanlığı ve müzik yazarlığıyla başlayan iş hayatı İstanbul’da, 2013 yılından bu yana da Artı’da devam ediyor. Kitap ve unicorn denince akla ilk gelen isim olan Simay’ın sevdiği diğer şeyler arasında dipnotları ve teşekkür notlarını okumak, yağmurda dans etmek, örgü örmek, kendi kafasının içinde yaşamak ve yeni şeyler öğrenmek var. Kitap okumak için bütün gece uyanık kaldığı çok olur ve olur olmadık zamanlarda birden şarkı söylemeye başlayabilir.

Şahika Ferah Algan
Şahika Ferah Algan

İzmir Atatürk Lisesi ve İTÜ İmalat Mühendisliği’nde pek sayısal eğitim hayatı boyunca kendini mümkün olduğunca sosyal kulüp ve faaliyetlere attı. 2014’te mezun olduktan sonra mühendislik kariyerine giriş yapsa da kendisi için doğru yolun iletişimden geçtiğini fark edip, bu yolda ilk adımını Artı’da attı. 2015’ten beri Artı’da çalışan ve bir yandan Bilgi Üniversitesi’nde Pazarlama İletişimi Master’ını tamamlayan Şahika, akademik serüveninin sonlandığını söylese de sürekli yeni bir şeyler öğrenmenin yollarını arıyor.

Yağmur Durdu

Muğla'nın yeşil doğasında 2000 yılında dünyaya gelen Yağmur, iletişim sanatının büyüsüne kapılarak Haliç Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Tanıtım alanında eğitim görmeye karar verdi. Üniversite yıllarında bir pazarlama ve iletişim dergisinde editörlük yaparak teorik bilgisini pratiğe döktü. Editörlük macerasının ardından bir PR ajansında kariyerine başladı ve hem akademik çevrede hem de sektörün içindeki deneyimli profesyonellerle çalışma fırsatı buldu. Doğayı ve hayvanları seven Yağmur, maceraperest ruhunu göçebe bir yaşam tarzıyla birleştirerek yaşamına yeni boyutlar katmaya devam ediyor.

Yağmur Özge Öz

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nde lisans eğitimi alırken çeşitli ajans, prodüksiyon ve internet gazetelerinde staj yaptı. Lisans eğitiminin ardından Turkuvaz Medya Grubu’nda çalıştı. Yaklaşık iki yıllık bir deneyimin ardından PR sektörüne geçti. 2023 Kasım ayından bu yana Artı ailesinde yer alıyor. Bir yandan da Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü Bilişim Anabilim dalında tezli yüksek lisans eğitimine devam ediyor. Sosyal Hayatta İletişim ve İş Hayatında İletişim kurslarına giderek sertifika aldı. İngilizce ve Rusça biliyor.

Kariyer

Bizimle çalışmak ister misiniz?

BAŞVURUNUZU YAPIN

İletişim

Adres

Nisbetiye Mah.

Nisbetiye Cad.

No:24 D:5 

Levent - Beşiktaş

İstanbul - TÜRKİYE

 

 

Artı İletişim Yönetimi Ltd. Şti. kişisel verilerin işlenmesi ve korunması faaliyetlerine ilişkin olarak sizleri şeffaf bir şekilde bilgilendirmek adına “Kişisel Verilerin İşlenmesi Ve Korunması Politikası”nı hazırlamıştır.