MENÜ" Menü İkonu

Deneyim

BANKACILIK
BİLİŞİM
E-TİCARET
EĞİTİM
EĞLENCE
ENERJİ
FİNANS
GASTRONOMİ
HALKA ARZ
HAVACILIK
İNŞAAT
KÜLTÜR & SANAT
MEDYA & YAYINCILIK
MODA
NÖROPAZARLAMA
OTOMOTİV
PERAKENDE
SAĞLIK
SANAYİ
TARIM
TASARIM
TEKNOLOJİ
TEKSTİL
TURİZM

Müşterilerimiz

Yaptığımız işi her gün biraz daha seviyoruz çünkü inandığımız markalar ile çalışıyoruz.
Amazon Web Services
Armut
AVIS
Barbie
Bayer
Bepanthol
Bepanthol Baby
Birmot
BMW
Borusan Otomotiv
Borusan Oto
Borusan Otomotiv Motorsport
Borusan Premium
Budget
Çeis
Delimonti
Elenatal
Enka Vakfı
Euler Hermes
Facebook
Fisher Price
Fraser Place - Anthill
GoDaddy
Gülmek İyileştirir Derneği
Hotwheels
Instagram
İTÜ MD
Jolly Joker
Kilimanjaro
Kiva
Jaguar
Land Rover
Mavi
Mattel
Mecard
Medicana
Mini
Monochrome
Neolokal
Rhodium
Orkid
Otokoç
Otokoç 2. El
Otokoç Otomotiv
Otokoç Parça
Otokoç Sigorta
Öğretmen Akademisi Vakfı
Polly Pocket
Redoxon
Scrabble
Supradyn
Think Neuro
Uno
Yapı Kredi
Yapı Kredi Faktöring
Yapı Kredi Kültür Sanat
Yapı Kredi Leasing
Yapı Kredi Portföy Yönetimi
Yapı Kredi World
Yapı Kredi Yatırım
Zipcar
Ekibimiz
Ali Taylan Bilik
Ali Taylan Bilik

Adana Anadolu Lisesi’nin ardından İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. İletişim ve Halkla İlişkiler alanına 2000 yılında adım attı. 2006-2012 yılları arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde halkla ilişkiler ve yazım dersleri verdi. 2011 yılında Türkiye’nin ilk nöropazarlama araştırma şirketi ThinkNeuro’nun kurucuları arasında yer aldı. Boğaziçi Üniversitesi’nde halen devam ettiği Bilişsel Bilim yüksek lisans eğitiminde tezini bu yıl sunmaya hazırlanıyor.

Esra Şengülen Ünsür
Esra Şengülen Ünsür

Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi’nde aldığı lisans eğitiminin ardından Galatasaray Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde yüksek lisans eğitimine başladı. Tarih Vakfı, Türkiye Aile Planlaması Derneği gibi farklı alanlarda faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarında görev aldı ve 2000 yılında halkla ilişkiler dünyasına adım attı. İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü'nde yarı zamanlı öğretim üyeliği yapıyor. Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD), Reklam Özdenetim Kurulu (RÖK) üyesi olan Ünsür, İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği İDA’nın yönetim kurulu başkanıdır.

Jüliet Sanosyan Demircioğlu
Jüliet Sanosyan Demircioğlu

Jüliet Sanosyan Demircioğlu 1979 yılında İstanbul'da doğdu. Fazla başarılı bir lise eğitiminin ardından çocukluluk yıllarından beri hayalini kurduğu mesleğine başlayabilmek için İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü'nün tamamladı. İletişim alanında 20 yılı aşkın deneyime sahip. Artı İletişim Yönetimi'nin kurucu ortakları arasında yer alıyor. Jüliet evli ve 2 çocuk annesi.

Selin Süter Çıkınoğlu
Selin Süter Çıkınoğlu

Selin Süter Çıkınoğlu 1975 yılında Bursa'da doğdu. Bursa İnal Ertekin İlköğretim Okulu, Işık Lisesi İlköğretim Okulu, Sankt Georg Avusturya Lisesi'nden sonra Yıldız Üniversitesi İktisat Bölümü'nde lisans eğitimini aldı. Profesyonel hayatında, 20 yılı aşkın sürede çeşitli sektörlerden farklı kurumlarla çalıştı. Artı İletişim Yönetimi'nin kurucu ortakları arasında yer alıyor.

Tulga Pınar
Tulga Pınar

Galatasaray Lisesi’nin ardından Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden mezun oldu. Bir süre aile şirketinde tekstil sektöründe çalıştıktan sonra University of California San Diego’da (UCSD) pazarlama iletişimi alanında eğitim aldı Halkla İlişkiler sektöründe 20 yıla yakın deneyimi bulunuyor. Evli ve bir kız çocuğu sahibi. İngilizce ve Fransızca biliyor.

Abdurrahman Erenler
Abdurrahman Erenler

1988 yılında İstanbul da doğdu. Marmara Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun olduktan sonra sektöre Contactplus ile giriş yaptı. 2.5 seneye yakın Medya İlişkileri danışmanlığı yaptıktan sonra bir süre Kisbu’da Kurumsal İletişim Uzman Yardımcısı olarak çalıştı. Marmara Üniversitesi Reklamcılık bölümünde yüksek lisans yapıyor. Doğa ile ilgili tüm aktivitelere bayılıyor.

Ali Çolak

Adana doğumlu olan Ali, lise eğitimini Özel Turem Lisesi’nde tamamladı ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler dalında lisans eğitimi aldı. İlk staj deneyimini Shell Turcas’ta yaptı ve ardından MNG Kargo, Artı İletişim Yönetimi’nde stajına devam etti. Kısa süre İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği’nde yönetim kurulu başkanı asistanlığı da yapan Ali, Tohum Otizm Vakfı ve Çorbada Tuzun Olsun gibi STK’larda da görev aldı. Şimdi Artı İletişim Yönetimi’nde uzun soluklu bir maceraya doğru yola çıktı.

Aslan Batur
Aslan Batur

Liseden mezun olur olmaz Hürriyet Gazetesi’nde başladığı 1 haftalık stajyerlik deneyiminin ikinci gününde aldığı iş teklifiyle gazetecilik serüvenine başladı. 2004-2013 yılları arasında önce muhabir daha sonar editör olarak çalıştığı Hürriyet Gazetesi Ekonomi Bölümü’nde, başta otomotiv sektörü olmak üzere, teknoloji, perakende, turizm ve emlak gibi pek çok farklı alanda habere imza attı. Bu süre zarfında Bahçeşehir Üniversitesi Bilgisayar Programlama ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümlerinden de mezun oldu. 2013 yılında masanın diğer tarafına geçerek Soylu ve Cengiz’de danışmanlığa ilk adımını attı. Ağustos 2018’den bu yana Artı İletişim Yönetimi ailesinin bir parçası olan Aslan’ın en büyük ilgi alanı ise otomobil ve motosikletler… Evli ve Demirhan adında bir oğlu var.

Aslı Soyuer
Aslı Soyuer

Kasım 1991 İstanbul doğumlu Aslı lise hayatında St. Michel'de Fransız kültürünü alarak üniversite hayatına başladı ve Halkla İlişkiler alanında eğitim hayatını sürdürdü. Kariyer hayatına Faselis'te başlayarak PR alanındaki hedeflerinde ilk adımlarını attı. 2 sene sonunda Artı İletişim ailesine katıldı. Bir kedi annesi ve kendini yakmadığı zamanlarda yeni yemek tarifleri denemekten hoşlanıyor.

Ayça Recen

1995 İstanbul doğumlu. 2018 yılında Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun oldu. Üniversitede okurken çeşitli firmalarda staj yaptı. İletişim sektörüne girdiği Hill + Knowlton Strategies ardından Artı İletişim’de profesyonel hayatına başladı.

Atila Sak
Atila Sak

1994 doğumlu. Marmara Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım mezunu. Herkes ona Ati diyor. Sıkı Amerikan futbolu ve basketbol takipçisi. Boş zamanlarını kitap, müzik ve sinemaya ayırıyor. Laubali çoraplarıyla karakterine renk katmaya çalışıyor.

Eda Erman
Eda Erman

1987 yılında İzmir'de doğdu. Sürekli hareket halinde olmayı sevdiği için, tiyatro yerine iletişim okumayı seçti. Artı'da çalışmaya başladıktan sonra, Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklam bölümünü bitirdi. Üniversitede Fransızca öğrenmesi gerekirken İngilizcesini geliştirdi. Neyse ki iki dili de kullanabiliyor. Bir süredir uzak kalsa da kendini tiyatrocu olarak tanımlamayı seviyor. İçinde minik nerd'cükler taşıyan Eda, bilgisayar oyunu oynuyor, anime - manga takip ediyor, kimi durumlarda ofisin teknolojik ihtiyaçlarına cevap veriyor. Resim yapıyor, shot bardağı koleksiyonunu kullanmayı seviyor ve kedisi Mana ile Netflix'te takılıyor. Baba mesleği sayesinde yurtiçi-yurtdışı seyahat alışkanlığı kazandı ve bu alışkanlık zaman zaman karşı konulmaz bir isteğe dönüşüyor.

Eda Sevgili
Eda Sevgili

1983 doğumlu olan Sevgili Eda, Avusturya Lisesi’nden mezun oldu ardından Boğaziçi Üniversitesi ve SUNY Binghamton –Küresel ve Uluslararası İlişkiler bölümünü tamamladı. New York’ta yaşadığı süre içerisinde Birleşmiş Milletler Daimi Temsilciliğimiz, Türk Hayırseverler Vakfı (Turkish Philanthropy Funds) gibi kurumlarda staj yaptı. Yüksek lisans derecesini Bilgi Üniversitesi Uluslararası Ekonomi Politik alanında alan Eda, sırasıyla Deloitte Eğitim Vakfı, Grup 7 İletişim Danışmanlığı, Ünlü & Co ve Baker McKenzie gibi firmalarda çalıştı. Artı PR ailesine yeni katılan Sevgili Eda, İngilizce, Almanca ve biraz İspanyolca konuşabiliyor Seyahat etmekten ve yeni kültürleri tanımaktan hoşlanan Eda, bu vesile ile herkese “hoşbuldum” diyor.

Elif Batu Yener
Elif Batu Yener

Uludağ Üniversitesi Ekonometri Bölümü mezunu olan Elif Batu Yener, uzun yıllar ekonomi ve finans alanında gazetecilik yaptı. "Bir deneyeyim" diye adım attığı PR'a öyle adapte oldu ki gazetecilik yaptığı günleri pek aramıyor. Masanın bu tarafından en sevmediği şey ise gazeteci kökenli PR'cıların sık sık kurduğu "Elbette biliyorum. Ben de gazeteciydim" cümlesi...

Emircan Karataş
Emircan Karataş

Lise eğitimini Tuncay Azaphan Anadolu İletişim Meslek Lisesi’nde Gazetecilik okuyarak tamamlayan Emircan, eğitim hayatına Selçuk Üniversitesi’nde yine Gazetecilik okuyarak devam etti. Staj kariyerini Milliyet Spor bünyesinde lisede sayfa operatörü, üniversitede Beşiktaş muhabirliği yaparak tamamlayan Emircan, Nisan 2017’den bu yana Artı’da çalışıyor.

Emre Özeroğlu
Emre Özeroğlu

Kendimi nasıl anlatsam bilemiyorum… Her pazartesi diyete başlayan ama öğle yemeğinde vazgeçen , uykuyu seven ama seyahat etmeyi daha çok seven, metrobüs aşığı bir genç!

Erdem Dicle
Erdem Dicle

1986 yılında doğan Erdem klişeleşmiş tüm iş dışı faaliyetlerle yakından ilgileniyor: kitap okumayı, müzik dinlemeyi ve sinemayı seviyor.

Gökçe Yasemin Karasulu
Gökçe Yasemin Karasulu

1992 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Gökçe, Mimar Sinan Üniversitesi Grafik ve Tasarım bölümünden mezun oldu. Daha önce sosyal medya ve kitap projelerinde yer aldı. Şimdi de Artı'da yeni bir maceraya atıldı. Mükemmeliyetçi ve lider ruhlu Gökçe hatayı hiç sevmez ve en ufak detayı bile asla atlamaz.

Hayal Erdem
Hayal Erdem

2016 yılında Galatasaray Üniversitesi Siyaset Bilimi bölümünden mezun oldum. Yıllardır kurduğum yurtdışında yaşama hayalimi gerçekleştirmek üzere bir yıllığına Galler’e giderek Cardiff University’de Uluslararası Habercilik alanında yüksek lisans yaptım. Güzel dostluklar biriktirdiğim, yepyeni bir dünya keşfettiğim ve istediğim alanda eğitim gördüğüm dopdolu bir yılın ardından –ve 18 yıllık eğitim hayatımın da artık sona ermesiyle– Türkiye’ye döndüm. Artı İletişim’le hem iş dünyasına hem de halkla ilişkiler alanına giriş yaptım ve buradaki ilk yılımı tamamladım. İş dışındaki zamanlarda en büyük zevkim seyahat planlamak, lezzetli yemekler yemek ve köpeğim Carlos’la vakit geçirmek…

Lusi Çoturoğlu
Lusi Çoturoğlu

Kahkaha atmak ve gözyaşı dökmek arasındaki sınırda devamlı gidip gelen…

Ruh hali inişli, çıkışlı…

Her sene ‘ ben bu tango kursuna gideceğim’ deyip bir türlü gidemeyen…

Küpesiz ve göz kalemsiz sokağa adım atmayan…

Elinden geldiğince finansçı…

Çokça, her derde deva olmaya çalışan ama bir türlü 17 yaş ruhundan anlayamayan ergen annesi…

Melih Güler
Melih Güler

Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladı. İlk deneyimini Borusan Otomotiv’de staj yaparak kazandı. Sektörün dinamizminin kendisini zinde tuttuğuna inanıyor ve bu yüzden işini çok seviyor. En büyük hayali şehir hayatından uzaklaşıp doğayla iç içe bir yaşam süreceği aile çiftliğini kurmak.

Melis Ünal
Melis Ünal

1987 yılında İstanbul’da doğdu. İş hayatının çoğunda editör, çevirmen ve kısa bir süre çocuk kitapları yazarı olarak çalıştıktan sonra Artı ile birlikte halka ilişkilere adım attı. Bir Ravenclaw olan Melis, kitap okumayı, kedileri, fotoğraf çektirmemeyi, örgü örmeyi ve boks yapmayı sever. Bir de son zamanlarda Lucifer seyretmeyi…

Meral Gemici
Meral Gemici

İstanbul'da doğdu. Ege Üniversitesi'nde Radyo Televizyon ve Sinema eğitimi aldı ve beş yıl İzmir'de yaşadı. 2007 yılında televizyonda yapım asistanı olarak başladığı iletişim alanındaki kariyerine, internet gazeteciliği ve editörlükle devam etti. Halihazırda Artı ailesinde halkla ilişkiler görev tanımıyla kendi iletişim serüvenine devam ediyor. Yaşam boyu eğitime inanıyor, İstanbul Üniversitesi'nde başladığı uzaktan Sosyoloji eğitimini tamamlamayı hedefliyor. Edebiyat, kültür sanat ve kelimelere özel ilgi duyuyor, yüzmeye bayılıyor. Genel olarak anlamaya çalışıyor.

Müge Serçek Biroğlu
Müge Serçek Biroğlu

1984 İstanbul doğumlu olan Müge, Maçka Akif Tuncel Anadolu Lisesi Gazetecilik Bölümü’nü bitirdikten sonra Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nde okudu. 10 yılı aşkın bir süre Hürriyet gazetesi, Marie Claire dergisi gibi yayınlarda gazetecilik yaptı; bir yandan röportajdan röportaja koşarken diğer yandan prodüksiyonlu çekimler gerçekleştirdi. Daha sonra masanın diğer tarafına geçmeye karar verdi ve halkla ilişkiler alanında çalışmaya başladı. Hayattaki en büyük tutkusu seyahat etmek ve fotoğraf çekmek olan Müge, her fırsatta tatil planları yapar, “erken rezervasyoncu ve programlı” bir kişilik olmasıyla bilinir, ajandası ve kahvesi olmadan yaşayamaz. Evli ve Can adında bir oğlu var.

Nada Elsharkawy
Nada Elsharkawy

Nada graduated from the Faculty of Economics and Political Science, Cairo University in 2015. After graduation, she realised that her true passion is digital marketing and public relations. In 2017 she moved to Istanbul, where she started learning Turkish and got over her fear of animals. She enjoys trying new cuisines and you’ll always find her with a cup of coffee in hand.

Nadire Ayfer Yapar

Nadire 1992 yılında Antalya’ da doğdu. Dolabına astığı Marmara Üniversitesi fotoğrafı ile her gün kendini motive ederek kazandığı, Marmara Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden 2015 yılında mezun oldu. Sırtında çantasıyla Amerika kıtasından Avustralya’ya,  Asya ülkelerinden Avrupa’ya derken inzivaya çekildiği memleketi Antalya’dan ayrılarak aşık olduğu şehirde, aşık olduğu mesleğine Artı’ da devam ediyor.

Pelin Arslan
Pelin Arslan

İletişim danışmanlığı alanında ilk adımını Artı’da atan Pelin, Galatasaray Üniversitesi’nden mezun olur olmaz 2016 yılının bir Haziran gününde Artı ailesine katıldı. Olacaklardan habersiz bir şekilde başladığı o ilk günün ardından geçen yıllara binlerce mail, onlarca toplantı, yüzlerce güzel anı sığdırdı ve halen deneyim biriktirmeye de devam ediyor. Yeri geldiğinde satın alma, finans, etkinlik yönetimi, her türlü ozalit & baskı işlerine de  kendini bulaştıran bukalemun PR’cı olarak yoluna devam ediyor.

Şahika Ferah Algan
Şahika Ferah Algan

İzmir Atatürk Lisesi ve İTÜ İmalat Mühendisliği’nde pek sayısal eğitim hayatı boyunca kendini mümkün olduğunca sosyal kulüp ve faaliyetlere attı. 2014’te mezun olduktan sonra mühendislik kariyerine giriş yapsa da kendisi için doğru yolun iletişimden geçtiğini fark edip, bu yolda ilk adımını Artı’da attı. 2015’ten beri Artı’da çalışan ve bir yandan Bilgi Üniversitesi’nde Pazarlama İletişimi Master’ını tamamlayan Şahika, akademik serüveninin sonlandığını söylese de sürekli yeni bir şeyler öğrenmenin yollarını arıyor.

Simay Yıldız
Simay Yıldız

Yakın arkadaşlarının “Zim” diye seslendiği Simay, astronomiye inananlara oğlak burcu olduğunu belirtmeden geçmiyor; hatta David Bowie, Elvis Presley ve Stephen Hawking’le aynı gün doğduğu için herkese hava atıyor. Hatta Aşkın (500) Günü filminde Tom ve Summer da onun doğum gününde tanışıyor. Simay, Özel Eyüboğlu Koleji’ni tamamladıktan sonra ABD’nin Philadelphia şehrindeki University of the Arts’ta ‘Dijital Gazetecilik’ okudu. ABD’de yönetmen asistanlığı ve müzik yazarlığıyla başlayan iş hayatı İstanbul’da, 2013 yılından bu yana da Artı’da devam ediyor. Kitap ve unicorn denince akla ilk gelen isim olan Simay’ın sevdiği diğer şeyler arasında dipnotları ve teşekkür notlarını okumak, yağmurda dans etmek, örgü örmek, kendi kafasının içinde yaşamak ve yeni şeyler öğrenmek var. Kitap okumak için bütün gece uyanık kaldığı çok olur ve olur olmadık zamanlarda birden şarkı söylemeye başlayabilir.

Simin Yıldız
Simin Yıldız

İstanbul Bilgi Üniversitesi, Fotoğraf ve Video Bölümünü tam burslu tamamlayan Simin, Artı ailesinde katılmadan önce GPOD’da fotoğrafçı ve videographer, Filim İşleri’nde Motion Graphics Designer olarak görev yaptı. Nike ve Harvey Nichols gibi markaların projelerinde de görev alan Simin, bir gün minyatür domuz sahibi olma hayalleri kuruyor ve ünlü pizza hamuru tarifini hiç kimseyle paylaşmıyor.

Talar Aşciyan
Talar Aşciyan

1972 İstanbul doğumluyum. Uzun süren aranın ardından 2015 yılından beri Artı’dayım. Sakin, uyumlu, pozitif ve konuşmaktan çok dinlemeyi seven bir kişiliğe sahibim. Dünya yakışıklısı bir oğlum ve dünya tatlısı bir kızım var. 

Tuba Pınar
Tuba Pınar

İstanbul'da dünyaya gelen Tuba, Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği eğitimi sonrasında iş yaşamına Visitur seyahat acentasında planlama ve event organizatörü olarak başladı. Sonrasında kader onu tekstil imalatı ve ihracatı yapan aile şirketlerine taşıdı. Kişisel gelişime olan merakı yaşam koçu olmasını da sağladı. Ardından tecrübelerini birleştirebileceği halkla ilişkiler sektörüne geçen Tuba, 2008 yılında Artı’da çalışmaya başladı. Hayatı dolu dolu yaşamayı seven, kışları kayak, yazları deniz sporları ve her daim felsefe ile hayatını renklendiren Tuba seyahat yapmaktan, yeni insanlar ve hayatlar tanımaktan keyif alıyor. Doğa, edebiyat ve müzik tutkunu olan Tuba, işten arta kalan zamanlarını ise en sevdiği çizgi film kahramanı Heidi'yi andıran kızı Derin Okyanus ile geçiriyor.

Kariyer

Bizimle çalışmak ister misiniz?

BAŞVURUNUZU YAPIN

İletişim

Adres

Morbasan Sokak

Koza İş Merkezi

B Blok Kat 4

Balmumcu,

Beşiktaş / İstanbul